Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog udvarolni egy lányak aki nem is tetszik csak azért, hogy kipróbáld milyen egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit átlagosnak gondolsz. Se nem szép, se nem csúnya de elkezdesz neki udvarolni, hogy tapasztalatot szerezz és hogy megtudd, hogy megtudnád-e hodítani.

Erről mi a véleményetek?


Amúgy 18 éves vagyok. Sose volt még kapcsolatom. Eddig egyszer voltam szerelmes akkor is viszonzatlanul és az is ritkán van, hogy tetszik valaki.



2017. dec. 30. 21:50
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem, ha nem szereted akkor ne udvarolj neki, mert az rengeteg idődbe fog kerülni, amit feleslegesen pocsékolsz el.
2017. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oh, mintha én írtam volna ezt a kérdést :D

Én végül arra jutottam, hogy majd várok és jön a szerelem amikor jön. Nem próbálom eröltetni. Inkább csak rosszul járnék ha összejönnék egy olyannal aki teljesen közömbös számomra, csak azért mert ki akarom próbálni milyen úgy az élet, meg túl esni az első dolgokon stb.

Szóval várd ki inkább te is:D

Szintén 18/F

2017. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szemétség a lánnyal szemben.
2017. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak tapasztalat céljából baromira szemétség lenne a lánnyal szemben, ha azért udvarolnál neki mert esetleg bejön a személyisége v valami, de úgy vagy vele h se nem szép se nem csúnya akkor oké, inkább várnék ezzel a helyedben.
2017. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!