Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el szüleimnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vlaki02 kérdése:

Hogy mondjam el szüleimnek, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintetek,hogy és mikor mondjam el szüleimnek,hogy alakul valami nekem egy fiúval?.Kilencedikes vagyok és még nem volt párkapcsolatom.

Szerintetek mondjam el már most,hogy beszélgetek egy fiúval vagy estleg majd csak akkor,ha randizni hív a srác?Vagy inkább először járjak vele kis ideig és csak utàna mondjam el szüleimnek?

Mit csináljak?



2018. jún. 5. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj nekik róla, hogy ha randizni hív akkor ne érje annyira váratlanul őket. Rosszat nem fognak valószínűleg mondani rá, csak örülnek hogy boldog vagy.
2018. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. jún. 5. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebbe a korba ez már szinte normális hogy tetszenek a fiúk, szerintem megfogják ezt érteni, csak azért jó dolgokat mondj a srácról hogy ne idegeskedjenek hogy valami bulizós, iszogatóssal akarsz lenni, mert ebből szoktak lenni a gondok. De semmi képp ne titkolj el semmit mert azzal csak ártasz.
2018. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!