Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ciki ha nem merem...

_shufflegirl_ kérdése:

Szerintetek ciki ha nem merem elmondani a szüleimnek hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és már vagy 6 éve szerelmes vagyok egy fiúba (osztálytars) ❤️❤️❤️

2017. szept. 19. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért nem mered elmondani, de nem is kell, ha nem akarod. Amúgy cuki vagy :)
2017. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem vészes. Ha nem mered, ne mondd el.
2017. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 buszter ***** válasza:
100%

szüleid már tudják...

azért a szüleid ...

én is szülő vagyok ... én mindent tudok a gyerekeimről .... :)

amikor egy korodbéli lány szerelmes az látszik ha akarod ha nem :) de ez nem baj.

2017. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem mondtam el nekik soha, nincs olyan kapcsolatunk :D Azt se, amikor „barátom” volt (ami abból állt, hogy két hétig írogattuk egymásnak a szívecskéket, suliban meg egymásra se néztünk. Nagyon tartalmas volt :D). Viszont öcsém mindig elmondja mindenkinek, de ő ovis korától a „barátnőit”. Tudod, ovis szerelem :) ő 8 éves, lassan szerintem ő is ki fog nőni abból, hogy mindig elmondja. Bátyám 17, ő 3 éve mondta el, de szerintem még mindig ugyanaz tetszik neki, reménytelenül :D. Ja, neki a korábbiakról is tudtunk, nem tudom, Tóth Andi megvan-e, de róla például tudtunk.


Na, a lényeg, hogy nem ciki :)


14/l

Ja, és ha olyan kapcsolatunk is lenne, talán akkor sem mondanám el, hiszen elég gyakran változik :D sőt, van, hogy egyszerre több is tetszik, de ezek focisták, akik kis túlzással azt sem tudják, ki vagyok (vagyis már láttak, tudják a nevem is, de nagyjából ennyi :D)


Kicsit elkalandoztam :)


Hajrá

2017. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!