Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhivjam vagy inkább buliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivjam vagy inkább buliban fűzzem? ⬇️⬇️

Figyelt kérdés
A sztori annyi, hogy tetszik egy lány már régóta.Egy suliba járok vele. Illetve az fontos, hogy már régóta jóban vagyunk, és egy másfél éve volt egy olyan alkalom buliban mikor kicsit rám mászott, de akkor volt barátja és végül nem lett belőle semmi. A lényeg, hogy nemrég újra szabad lett és mondta is az egyik barátom, hogy menjek rá. El is kezdtem vele beszélgetni az utóbbi másfél hétben jóval többet mint amúgy korabban. Telefontaltam is vele párszor viszonylag sok időket. A helyzet, hogy nem vagyok benne biztos, hogy tetszem neki. Ennek az lehet oka, hogy ő olyan fajta lány aki sok fiúval van jóban és nem tudom, hogy engem most hogy kezel. Mondjuk valószínűleg észrevette, hogy sokkal többször írok mint régen. Most viszont lesz nála egy ilyen zártkörű party nem nagy létszám. Megyek én is a kérdésem pedig az, hogy érdemes e ott probalkozni vagy inkább várnom kéne és külön elmenni randira így elsőre? Egyébként amúgy is el akarnám hívni csak nem akarom elcseszni. Pl ha a bulin nincs semmi lehet offolna az egészet ha egyáltalán nyitott a dologra. A másik félelmem meg, hogy besülnék a bulin és az elég gáz lenne mások előtt. Pls segítsetek akinek van tapasztalata. Köszi 17f

2018. jún. 9. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A bulin legyél nyitott felé, közeledj egy kicsit, keressed a társaságát, beszélgess vele. :) A buli végén, amikor már jössz el, kérdezd meg tőle, hogy lenne e kedve találkozni csak így ti ketten. Ezt kérdezd meg úgy, hogy csak ti ketten vagytok, mert ha esetleg nemet mondana, az neked sem lenne annyira "ciki", illetve rajta sem lenne akkora nyomás attól, hogy ott mások is nézik/hallgatják. :)


Nehogy rányomulj a bulin, mert az elég kínos szitukat tudna szülni, ha esetleg besülnél. Főleg ha az elején történik.


Sok sikert!

21/F

2018. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!