Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam valahová, vagy sem? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam valahová, vagy sem? 15/F

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja megtetszett egy lány osztálytársam. Február végén (szerintem) ezt Ő is viszonyozta, ugyanakkor én nem léptem semmit. Nőnapra adtam neki egy csokit, megköszönte, majd elment. Most így április végén megint elkezdett tetszeni a lány. Ekkor kaptam egy új parfümöt, és azzal fújtam magamat. Erre a parfümös dologra a barátnőjével "titkos" megjegyzéseket tettek nyílvánosan. Pár nappal később (május elején) este rámírt egy olyan kérdéssel, hogy szerinted nekem milyen az alakom? Plusz küldött hozzá három képet viszonyításképpent. Én azt írtam rá, hogy neked sokkal jobb alakod van, mint a képen láthatónak. Ezt (gondolom) egy bóknak vette. Rá két nappal (május 9.) az iskolában volt egy verseny, amin eredetileg hárman lettünk volna, de csak mi ketten mentünk a lánnyal. Azon a versenyen egészen közel kerültünk egymáshoz, így már simogattam és megdícsértem, stb... Ez a közellét nagyon jól esett nekem. Tegnap (május 10.)-e óta nem igazán mutat aktivitást felém, így nem igazán tudom, hogy mit csináljak. Tippek? Hová hívjam el? Esetleg sétálni/fagyizni... Elhívjam-e egyáltalán?

2018. máj. 11. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd. Oda, ahova eljön. Fagyizás jó lehet.
2018. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább beszélgess majd vele még a suliban, csak mert ha nem mutatott aktivitást, lehet, hogy ez neki nagyon váratlan lenne. Legyél vele a suliban nap közben, suli után hívd el egy fagyira például. Ha nem szeretnéd, hogy nagyon nyomulósnak tartson, esetleg hozz még egy haverodat. :D
2018. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Okés! Köszi a válaszokat! :D

Akkor majd még beszélgetek vele.

2018. máj. 11. 23:26
 4/5 anonim válasza:
100%
mire gondoltál, amikor a fagyizást írtad?
2018. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmenni egy cukrászdába és fagyizni. Semmi félreértés!
2018. máj. 12. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!