Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Összejöjjel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Összejöjjel vele, vagy sok év van köztünk és fiatal hozzám?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és egy 16 éves fiú szerelmes belém. Ma odajött hozzám félrehívtunk beszélgettünk. Jó képű fiú, de úgy hiszem fiatal hozzám, mindenesetre azt mondtam neki átgondolom.
2018. jún. 13. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem számít a kor. Ha tetszik, hajrá. Nem mi döntjük el a szerelmi életed.
2018. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már ezen gondolkozol, s még ide ki is írod,az már régen rossz. A 4 év alapból nem lenne sok, viszont te 20 évesen már sokkal másabb életet fogsz élni,mint ő 16 évesen. Persze,mindenre van példa, hogy sikeres párkapcsolat, de azért az esetek többségében nem illenek hosszú távon egymáshoz azok,akik ilyen esetben vannak,mint ti. Az sem mindegy, hogy te milyen pasit képzeld el magad mellé...


20/L

2018. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok én lenni a negatív viszont nem biztos, hogy jó ötlet egy nálad ennyivel fiatalabb fiúval összejönni. Egyik barátnőm 21 éves volt amikor összejött egy 17 éves fiúval. Egy ideig minden klappolt, de aztán kiütköztek a dolgok. A fiú nagyon gyerek volt még. Ameddig barátnőm már kicsit komolyabb programokat szeretett volna szervezni addig a srác gyerekes dolgokat akart csinálni, aztán kiderült hogy a srác félrek*rt, mondván hogy ő nem akarja lekötni magát. Szerintem ez nem jó ötlet, gyerek ő még hozzád. De sok sikert azért. :) 19/f
2018. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet fura, hogy ő középsulis, te meg már dolgozol.

Teljesen más élet.

De ha te is sulis vagy, akkor biztosan közelebb álltok egymáshoz.

2018. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem mondtál azonnal igent, hagyd a fenébe a dolgot. Nem a kezedet kérte meg, csak járni akar veled. Ha neked ezt ilyen komolyan át kell gondolnod, akkor nem is akarsz vele lenni igazán.

A puding próbája az evés. Azonnal igent mondhattál volna ha tettszik, és menet közben kiderült volna, hogy működik-e a dolog köztetek.


De az, hogy itt a gyk-n kell megszavaznunk, hogy egy lány járjon-e egy fiúval, ez elég gáz. (pedig én bevállalós csaj voltam anno, magam el tudtam dönteni, hogy akarok-e valakivel együtt lenni, vagy nem. Nem másokkal szavaztattam meg)

2018. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!