Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Azok az emberek, akik azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek, akik azt tanácsolják egy ronda embernek, hogy öltözzön jobban, csináltasson másik frizurát és hasonló hülyeségeket, azok tényleg elhiszik, hogy az segít?

Figyelt kérdés
Annyiszor láttam már itt ezeket a válaszokat, hogy a kérdező vegyen új ruhákat, vágasson jobb frizurát, stb. Miért gondolják azt ennyien, hogy ez segíteni fog a ronda arcon például?
2018. jún. 16. 19:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Hát valamit mondani kell.
2018. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Metionin ***** válasza:
97%
Valamennyit segít. Az arcon változtatni nem lehet sokat, akkor már a többiből kell kihozni mindent amit lehet. Egy szép, rendben tartott fogsor, jó haj, ápolt bőr, megfelelő ruhák, karbantartott test igenis tudnak dobni az ember egészén.
2018. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt egy nagyon csúnya pasim. Amikor elmentem vele új ruhákat vásárolni, utána napi szinten kapta a dicséreteket. Rengeteget dobott rajta. Úgyhogy nem olyan nagy hülyeség ez. Persze nyilván még többet ér, ha nyersz a lottón. :D
2018. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Valamennyit segit :)

Miert lenne hazugság? Lehet, hogy nemtudja hogy kell oltozni menon, vagy lehet vekony, gerincferdulese van, akkor kondizni kell es tornazni...

2018. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
mi a baj ezekkel a tanácsokkal? mindenki abból tud dolgozni, amit a szüleitől kapott. ha az nem valami szép, akkor olyanokkal kell felturbózni, amit tudsz befolyásolni. pl frizura, ruha, smink
2018. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
Nekem nincs rossz hajam, jobban öltözködök mint bárki ezen az oldalon, de cseszhetem, ha atomronda fejem van.
2018. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Ezek akkor segítenek ha el is hiszed,hogy fog és önbizalmat is kapsz tőlük..Minden az önbizalmon és a kisugárzáson múlik.
2018. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
7 a formás seggembe (tényleg az van, sok lány megjegyezte) dughatom az önbizalmam, ha ronda a fejem
2018. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos tapasztalatból írom, hogy nem segítenek. A lányok még mindig elutasítanak a ronda arcom mit, amit az elálló füleim csúfítanak el. Divatos ruhákat hordok, jó frizurám van és ápolt vagyok, de ennek ellenére is elutasítanak...... 21/F
2018. jún. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Miatt*....
2018. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!