Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az Escitalopram libidócsökk...

Ha az Escitalopram libidócsökkenést okozott nálam elképzelhető lehet, hogy egy másik hasonló gyógyszer nem fogja ezt okozni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 17. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Mellékhatásai: szexuális zavarok (késleltetett magömlés, merevedési zavarok, csökkent szexuális vágy, nőknél

- az orgazmus elérésének nehézsége);

2017. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtad,hogy holnap megkérdezed az orvosodat?

Találgathatunk,de semmi értelme.

2017. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem rég írtam, hogy MINDEN antidepresszáns libidócsökkenést okoz. MINDEGYIK. Attól, hogy megkérdezed 5x, ez nem fog megváltozni.
2017. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az egyik mellékhatása az antidepresszánsoknak, viszont sporttal, relaxációval lehet javulásokat elérni. Én Zoloft -ot szedek + Rivotrilt.
2017. dec. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sertralin89 ***** válasza:
33%
Be ne szedd, ha kedves az életed! Én két darabtól már kóros mellékhatásokat észlelek magamon szexuális téren!!
2019. jan. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
Alakformáló masszázskrém

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!