Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogy veszitek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy veszitek ha egy fiú egy buliban vesz nektek egy italt? Örültök neki vagy furcsának találjátok?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy valamennyi eggyüttöltött idő után, nem csak beállít eléd egy felessel.

2018. jún. 18. 17:28
 1/6 anonim válasza:
Ha egy fiú venne nekem egy italt,csak akkor fogadnám el ha az orrom előtt veszi meg hisz ki tudja hogy tesz e bele valamit. Egyépként teljesen normális
2018. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, ezt így értettem, nem úgy gondoltam hogy eltűnök és visszajövok valamivel, hanem odahívom magammal a pulthoz, de azért fizetem neki.
2018. jún. 18. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
En orulnek neki!
2018. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán jön be, általában csak lenyúlnak hidd el nekem, haverom 20 ezreket hagy ott egy buliban, de nem igazán szokott összejönni neki semmi. "Áh itt egy bolond, nekem nem is kell fizetni, mosolygok egy picit és megyek a bunkó állathoz" -ezt gondolják magukban. Tehát a lényeg, nézzél ki jól, ennyi, ebben a korban csak ez számít, aztán majd a pénz is.
2018. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat ha aranyos a srac es en is ott vagyok, amikor veszi, akkor en nagyon orulnek neki.
2018. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

aha !

ki veszítette el a szüzességét céges bulin ?!

fel a kezeket !!

én már 2szer elveszettem ! XDDDDDD

2018. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!