Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti furcsának találjátok, ha...

Ti furcsának találjátok, ha egy 45 éves nőnek 2 éves gyereke van?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ma már szinte mindenki furcsa, akinek gyereke van...
2018. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
72%
Nem. Bár tény, hogy nem abban a korban vállalta, amikor még kockázat mentes(ebb), de én mindig azt nézem, hogy mi van ha csak mostanra adatott meg neki? Ettől még lehet jó szülő. Sőt.
2018. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

nem, sőt nálunk ez a jellemző. anyám korú nők ovis korú gyerekkel. Engem egyébként nem zavar, ha nem vállalhattam volna 27 évesen gyereket, akkor inkább vállaltam volna 45 évesen mint sehogy. Örültem hogy fiatalon szülhetek, megélhetem ahogy elballag, férjhez megy, netán unokát stb. Aki 45 évesen szül, nem feltétlen tehet róla hogy eddig kellett várnia...

aki meg csak halogatja...hát az ő dolga...majd egyszer megbánja, mikor rájön, milyen rövid az élet, és milyen kevés is az a 30 év amit a gyermekével tölthet egészségben..

talán az egyetlen amit bánok abban, hogy egyre több a 40 év feletti anyuka, hogy elég nehezen találok magamnak kismamát a környéken, akivel egy hullámhosszon vagyunk..én 30, a többiek 40-45...azért érződik a különbség.

2018. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Mi is meddőségi központba jártunk és ott nem kevés 35-40 éves nők is volt sok 40 felettiek is. Olyanok is akik már 10 éve küzdöttek hogy összejöjjön. Szóval nekem ezért nem furcsa, mert az évek alatt amíg a meddőségibe jártunk rengeteg párt megismertünk akik 40 körül voltak és még mindig a babára vártak.

Pl a sztár világban Kapocs Zsóka. 39 éves és évekig küzdöttek hogy terhes legyen.


Persze nem biztos hogy akire te gondolsz hasonló problémával küzdött, bár sokan ezt nem mondják el.

2018. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2018. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk “furcsának” számít. 45 évesen már nagymamák szoktak lenni a nők. Anyukám 44 évesen lett az, az én nagymamáim 39 és 43 évesen. Nekem ez a normális.

Nem ítélem el a dolgot, ezer meg egy oka lehet annak, hogy miért ennyi idősen vállalt gyereket.

2018. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

19 éves fiam 12 éves lányom 9 hós fiam van 40 vagyok.

Szültem fiatalon is idősebben is.

Nem számít furcsa e, mindenki maga tudja miért úgy történtek a dolgok, ahogy.

Viszont úgy látom manapság nagyon kitolódott a gyerekvállalás.Azt hiszem 2-3.gyereket nem viszont elsőt nem jó ilyen későn vállalni.

Bár saját magamon azt tapasztalom, hogy nem ilyenkor van ideje a gyerekszülésnek.Minden nehezebb, fárasztóbb, aggodalmasabb vagyok.Mindezek ellenére imádok babázni, de másoknak nem tanácsolnám, hogy ilyen idősen szüljenek.

A másodikat 28 évesen szültem.Akkor volt számomra a legideálisabb minden.

2018. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem.

Nalunk 39-40 eves nok akkor nagymamak, ha romak. Amugy eleg ciki.

2018. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Nekem furcsa. Nagyobbik fiam ovijában egy szülőre két évig hittem azt, hogy ő a nagymama. Most, hogy iskolás, itt is vannak olyan szülők, akiket kb. anyámmal saccolnék egyidősnek, aki 55 éves (igaz, fiatalabbnak látszik).
2018. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem is még beleférne.

2018. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!