Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin a csók azt jelenti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin a csók azt jelenti hogy együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis jelentheti ezt?
2018. jún. 23. 11:53
 1/7 anonim válasza:
100%
Jelentheti,de ez inkabb tőletek fugg..mi anno baratommal kb a 4.csóknál jöttünk össze..de volt mar olyanom is hogy csokoloztunk,utana szerelmesek is voltunk egymásba de nem jottunk ossze..
2018. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy.
2018. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
De igenis jelentheti!Nekem is igy volt csak nem tudtam szoval megkerdeztem a barátomat hogy akkor mi most egyutt vagyunk e vagy most igy mi van?Es mivel meg nem mondtuk ki ezert megkerdezte hogy leszek-e a baratnoje.Szerintem te is kerdezd meg a biztonság kedvéért hidd el ez egyaltalan nem gaz csak megkerdezed ha azt mondja hogy nem es utana se csinál semmit nem is kérdezi meg toled akkor meg hagyjad.De szerintem ha mar csokoloztatok valószínűleg többek a szandekai baratsagnal es valószínűleg megalapozna egy kapcsolatot!
2018. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul. Inkabb kerdezz ra, hogy ez most neki azt jelenti-e, hogy jartok, ez a legegyszerubb
2018. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Még túl komolytalan vagy, és még talán fiatal is, ha ez a kérdés ilyen formában egyáltalán felmerült benned, inkább hagyd, ez még nem neked való.
2018. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg beszéltek róla, egy érett fiú közli általában hogy van e komolyabb szándéka is. Mi is hamarabb csókoloztunk a barátommal mint hogy elkezdtunk járni:)
2018. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Aki pedig azt mondta rám, hogy éretlen vagyok... Neki csak annyit üzennék, hogy 18 éves lány vagyok, akinek még nem volt semmi komolyabb kapcsolata fiúval. Valahol el kell kezdenem nekem is, és igenis érettnek érzem magam egy párkapcsolatra.


Ez a kérdés egy másik, Gyakori kérdéseken olvasott válasz alapján fogalmazódott meg bennem, mert abban a magasan értékelt válaszban konkrétan az állt, hogyha első randin sor kerül a csókra, az már azt jelenti, hogy együtt vagyunk. Így feltettem a kérdést, hogy más is így látja-e a helyzetet.

2018. júl. 8. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!