Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lány akivel 6 hónapig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány akivel 6 hónapig csak barátok voltunk,8hónapos kapcsolatának vége lett és elkezdtünk kavarni szerintetek?

Figyelt kérdés

2 x találkoztunk amióta kavarunk és hát jól megy azt mondja szeret,de még nem szerelmes és nem akar kapcsolatot egyenlőre. És ahogy megcsókol érzem a dolgokat ahogy ős is, mármint igen is szeret csak ő nem úgy. Az előző kapcsolata szörnyű volt.Eltiltotta a fiú mindenkitől

kellene félnem,hogy idővel elmegy máshoz?

Lehet ebből komolyabb dolog is?

Vélemény?



2017. szept. 1. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet ebből komolhabb dolog,nem ismerem a lányt,így nem tudom,hogy ott hagyna-e vagy sem,de ha nem leszel olyan mint az előző,ki kalitkában tartja,akkor nem hiszem hogy ott hagyna csak úgy.
2017. szept. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. szept. 1. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, komolyabb, de mindenképp kezeld lazán. Úgy értem, ne akard magadhoz láncolni, hagyjál neki levegőt. Az előző kapcsolatában börtönben érezhette magát, ahonnan most kiszabadult, és biztos, hogy szeretné ezt élvezni. Ez nem jelenti azt, hogy ezentúl fűvel-fával kavar majd, de ha rajtad azt érzi, hogy többet szeretnél, meg mindig vele lennél, akkor nagy eséllyel megijed majd. Persze ez csak egy elmélet, te ismered jobban. A lényeg, hogy igyekezzetek mindent megbeszélni, érezze, hogy partner vagy, de ne akard kisajátítani. Szerintem simán élvezd a jelenlegi helyzetet, aztán majd kiforrja magát a dolog.
2017. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megközelíteném más oldalról. Nem akarom elvenni az önbizalmad, nem is elméletként hozom eléd, de mi van ha csak búfelejtő vagy számára? Javaslom hogy ne éld bele magad a kapcsolat gondolatába. Nyilván drukkolok nektek és nem akartam én itt illúzió romboló lenni, de számíts rosszabb dolgokra is minthogy később ott fog-e hagyni. A "Szeret csak nem úgy" számodra is világos hogy nem szerelem.
2017. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,ment a zöld igazatok van. A második válasz tetszett. Ez lenne a legjobb.

Az utolsó is valósnak tűnik

2017. szept. 1. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet en vagyok regimodi, de az, h megcsokolod, mar eleve azt jelenti, higy nem szeretne baratzonaba tenni. Siman mehetsz :D csak vigyazz, hogy ne tegyel tobb kart, ha egy mod van ra
2017. szept. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi,rendben végülis igazad van.

És hogy lehetne lazán venni ezt? Nagyon ki szoktam ezekből a dolgokból mert règ nem volt senkim akiért küzdeni is kellett

Amit tudni kell róla -mindenkinek csak egy esélye van nála

-nem akar elsietni semmit

-nehezen szeret meg akár kit

-egyszerre csak egy emberrel kavar

-4 kapcsolatból mind a 4 rossz volt mert le kötötték

-nemszereti a rózsàt ez ilyen plusz infó

2017. szept. 2. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!