Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek bejön az ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön az ha egy lány kilóg a sorból?

Figyelt kérdés
Nem a divatszerint öltözködik, nem szereti a közösségi oldalakat, és utál vásárolni, tehát kb. Az összes lányos dolgot utálja. Nem fordít sok figyelmet arra, hogy hogyan öltözködik stb.Viszont nem ronda és van esze.16/l.

2018. jún. 27. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg van esze és nem az a nagyképűsködő akkor nagyon tetszik.
2018. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
legyen különc, de a sorbol ne lógjon ki :( rosszul vagyok a rendetlenségtől :(
2018. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mádár0218 ***** válasza:

Igen, de ez kicsit kevés infó :)


19/F

2018. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is ilyen lany vagyok, melle meg rocker is, es ez egyutt, en ugy latom, nemigen jon be a sracoknak :D En ugy latom, jobban szeretik a csajosabb lanyokat, de en semmikepp nem akarok megvaltozni. Hala istennek a baratom szinten rocker, akinek igazabol en vagyok az ideal, szoval szerencses vagyok :)
2018. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, előny, de ez nem jelenti azt, hogy őt választanám egy "normális" lány helyett ha emellett egy kiállhatatlan személyiséggel lenne felruázva.

Én is erősen kilógok a sorból, de az eddigi tapasztalataim alapján egyáltalán nem befolyásolja a "furaság" azt, hogy ki milyen ember és hogy mennyire szörnyű vagy épp nagyszerű vele együtt lenni, szimplán kicsit érdekesebb lesz a személy az első pár hétben, amíg hozzá nem szokok.

2018. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igeeeennn!

Mikor randizunk? ;P

2018. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!