Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18-22 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 éves fiúk! Nektek bejön, ha egy kicsit hisztis a lány (aki tetszik nektek)?

Figyelt kérdés

Itt nem olyanra gondolok, hogy levágja a hisztit ha mondjuk nem kapja meg a táskát, amit akar... :D (és ehhez hasonlók)


Hanem mondjuk olyan, hogy panaszkodik apróságokra (pl: jajj olyan hideg van, nem akarok kimenniiii)

Szóval apró hisztiket csinál, apró dolgokból :D



2018. márc. 21. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Amíg aranyos és nem idegesítő addig igen.
2018. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem mondanám, hogy bejön, de azt sem, hogy zavar. Van és kész. :D
2018. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tudok olyanról akinek kifejezetten ez jön be, inkább az első példára tudnék embereket akik kifejezetten azt szeretik ha valakit elhalmozhatnak táskával ruhával stb.


Van ismerősöm aki állandóan nyafog ami néha kissé idegesítő de szerencsére tudja hogy hol a határ.


Mondjuk ha már magadat ennyire nyafogósnak találod magad ott már lehet más a helyzet :D

2018. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mádár0218 ***** válasza:
Nem hiszem hogy zavarna,
2018. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Isten ments!
2018. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Persze, szeretem az érzelmi manipulációt (szarkazmus).
2018. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeribtem rohadt idegesítő ha valaki folyton vinnyog.

Ha az én barátnőm is tudja normálisan közölni, hogyha fázik nem akar kint lenni a hidegben, akkoe a többi lánynak is menni fog.

2020. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!