Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jobbá teszem a világot....

Jobbá teszem a világot. Szerintetek ez jó ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Körútra indulok a világban, és mindenkin segítek, aki megérdemli. Ha kell védek, támadok. Békét akarok. Van valami testvériség, amibe beállhatnék?(brotherhood)

2013. máj. 27. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
"Ha kell védek, támadok. Békét akarok." ez nem igazán fér össze
2013. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Jézus is mondott olyasmit, hogy tüzet és pallost hozott a világba.. és ezzel a keresztes háborúkra célzott


ki az, aki megérdemli? véleményed szerint


ha kell védj, de ne támadj, max jelents fel! nincs jogod ítélkezni arról, hogy mi a rossz, vagy jó, csak segíteni van jogod!:)


amúgy keresztény szervezetek rendszeresen csinálnak ilyet.. de túlzottan még vallásosnak sem kell lenni ahhoz, hogy enni adj a hajléktalanoknak:)

2013. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Első: tudom, hogy összeférhetetlen, ezt úgy értettem, hogy ha kell akkor megvédem az ártatlanokat, azaz harcolok a rossz ellen.

Tudom, nincs jogom eldönteni, de el fogom. Joggal a világon sokan próbálkoztak és sokat nem értek el. Én elérek, ha kell jogtalanul.

És akkor mivel fogok más lenni, mint ellenségeim? A keresztesháborúban is öltek jó célert.

Várom további válaszotokat.

2013. jún. 2. 12:52
 4/21 anonim ***** válasza:

Megeri bunozonek lenned, a bun vedelme kozben?

A keresztes hadak jo celert gyilkoltak?

Mi akarsz lenni, ejszakai igazsagoszto denever ruhaban? Ezzel nem mesz sokra, megmondom

Az meg nem jelent semmit, ha SZERINTED valaki segitsegre szorul.... az indianokra is ezt mondtak a keresztenyek, hogy segitenek neki az udvozulesben meg tototototo..... az indianoknak baromira nem hianyzott mas istenkek segitsege meg udvozjlese...

Adj enni az utcan lakoknak... ha tudsz, adj nekik ruhat, adj nekik munkat.... nem az a raszorulo, aki verekszik, hanem az, aki nem!

2013. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
hát a kereszteshadjárat minden volt csak jó nem, de ahogy látom te inkább a Dexter című könyv/sorozat világában mozognál, szerintem nézd meg/olvasd el mielőtt belekezdesz mert vagy rádöbbent hogy inkább ne, vagy segít hogy tényleg csak a rosszakkal harcolj
2013. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

nem akarok batman lenni. Csak segíteni szeretnék a gyöngéken. Egyszer majd hallani fogtok rólam, biztos felismertek. Nem egyedül leszek, Isten is velem lesz, ő mindig megsegít. Ő engedett el erre az útra is, kérdeztem és ő válaszolt, de kikötötte, hogy őt kell hirdetnem és szolgálnom.

A világ változik, rossz fele. Szerintetek hol van a legnagyobb éhinség, gonosz a teljes földkeregségen?

2013. jún. 2. 22:15
 7/21 A kérdező kommentje:
és ha a rosszat meg nem szüntetni nem is tudom, csökkenteni tudom.
2013. jún. 2. 22:18
 8/21 anonim ***** válasza:
Észak-Korea
2013. jún. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tul hivo, de tudtommal Isten nem kedveli az eroszakot

Konkretan Isten neveben Te ne bants senkit, mert az egy kkcsit hitetlen magatartas lenne....

A rosszat irthatod, nem fog kifogyni... ha az embereken segiteni akarsz, akkor nekik segits, ne pedig az ellensegeik ellen haboruzz! Plane nem Istent hirdetve...

2013. jún. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ezt én is így akarom, akkor harcolok, ha muszáj.
2013. jún. 3. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!