Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu, egy helyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu, egy helyen dolgozunk es minden nap oda jon hozzam hogy mizu, egymasra nezunk sokszor, mosolygunk szoval mindig erdeklodik. Ma csak igy a semmibol megkerdezte hogy csinalok e valamit hetvegen?

Figyelt kérdés
Ezt most vegyem annak hogy csak erdeklo mint eddig is vagy valami szandekkal kerdeznek ilyet a fiu?

2018. júl. 5. 19:28
 1/5 A kérdező kommentje:
*szandekkal kerdeznem ilyet a fiuk?
2018. júl. 5. 19:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem pasifüggő. Ha ilyen laza a személyisége, akkor ezek nem egyértelmű jelek, nekem egy fiúbarátom, aki sosem közeledett felém úgy, sokszor megsimogatott meg becézett, mert neki ez még simán barát/lányhaver kategória. Viszont van, aki egy ilyen kérdés mögött azért vár valamit, vagy van mögötte komolyság, ezt te látod esetleg, hogy másokkal is hasonlóan viselkedik-e, vagy csak veled. Ha csak veled, akkor lehet van benne valami komoly ;)
2018. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem,hat ahogy lattam o csak hozzam jon oda meg csak velem beszelget es erdeklodik
2018. júl. 5. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
talizni akar hívni, egyértelmű
2018. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá. :)
2018. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!