Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Pasik, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket zavar ha egy lany ir ratok vagy hiv el talalkozno titeket?

Figyelt kérdés
Ti mit szoltok ahhoz ha egy lany hivna el titeket valahova mondjuk egy cetlin igy uzenetbe vagy titkos talalkozasra? Mondjuk egy olyan lany aki egeszen szep csak eppen nem gondoltatok hogy neki bejottok? Es ha ratok ir? Gaznak tartjatok? Legyszi kort is irjatok:)
2018. júl. 8. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert zavarna minket?Ha szinpatikus az illeto akkor elfogadon a meghivast ha nem akkor illedelmesen elutasitom.
2018. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hívtak már el engem pl, ha bejössz neki akkor elfog menni, vagy csak úgy indok nélkül is akár én elmennék. Ilyen cetlire tuti nem mennék sehova, mert azt gondolnám valaki át akar verni.


18F

2018. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség az, hogy csak a fiú hívhatja el a lányt. szerintem az is kell hogy a lány tegyen valamit a kapcsolatért.
2018. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2-es. De ha az illeto szemelyesen adja oda? Csak szoban mondjuk nem merne igy leirja.
2018. júl. 8. 22:18
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen rejtelyes cetlis feleket biztos nem, de ha szemelyesen vagy uzenetben elmondja, akkor benne lennek (ha szimpatikus)
2018. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor talán, de jobb lenne ha simán mondaná élőben aztán ennyi :)


#2

2018. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha személyesen adod oda, az annyira nem probléma, de szerintem találj ki valamit, hogy nyitottan elmondhasd neki. Nem hiszem hogy félned kellene a választól.

Másik lehetőség úgy gondolom, hogy egyszerűen megpróbálsz vele időt tölteni, beszélj vele sokat, üljetek be kettesben kávézni, nem kell hogy először randi legyen. Ismerjétek meg alaposan egymást, ha lehet közöttetek valami, magától is kialakul:) Csak ez hosszabb folyamat mint a másik

2018. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
Zavar. Az udvarlás nem a lányok dolga.
2018. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Hajrá. 39f
2018. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a leghosszabb kapcsolataim így indultak...
2018. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!