Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Pasik, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket zavar ha egy lany ir ratok vagy hiv el talalkozno titeket?

Figyelt kérdés
Ti mit szoltok ahhoz ha egy lany hivna el titeket valahova mondjuk egy cetlin igy uzenetbe vagy titkos talalkozasra? Mondjuk egy olyan lany aki egeszen szep csak eppen nem gondoltatok hogy neki bejottok? Es ha ratok ir? Gaznak tartjatok? Legyszi kort is irjatok:)
2018. júl. 8. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

a cetlis megoldással tuti nem mennék el, de ha rám ír és szimpatikus bármi lehetne belőlle

én örülök annak ha a lány nem kis esetlen, akiknél nekem kellett kezdeményezni azokkal nagyon nehéz volt

ha meg kérdeztem "mihez lenne kedved??" esetleg "mit szeretnél csinálni" mindíg azt a választ kaptam "nem tudom"

aki viszont kissebb mértékbe is kezdeményezet, (pl beszélgettünk és utána ő mondta hogy szeretne többet) vele könnyebb volt minden, leszervezte a randit, mindíg volt valami ötlete ha kérdeztem valamiről

nekem bejönnek az ilyen lányok

2018. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem zavar, sőt kifejezetten örülnék is neki. Szeretem ha egy lány is tesz azért, hogy alakuljanak a dolgok közöttünk, és nem csak arra vár, hogy a fiú mikor lép. Meg persze így látom, ha tetszek neki és érdeklődik irántam.

17/f

2018. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön. Sokkal jobban, mintha taktikázna meg kéretné magát. Ugyanis nálam a női nemetmondás az nemet jelent, nem igent, tehát velem rábahik az, aki ezzel rpóbálkozik.
2018. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Én egyszer hívtam el egy nyuszi fiút találkozni, meg is bántam. :D
2018. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14-es. Miert?
2018. nov. 13. 18:37
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
#14: Legalább tanultál belőle?
2018. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon bonyolult volt a kettőnk közötti dolog, de ez ráébresztett, hogy még túl gyerek az egészhez, fel sem fogta szerintem mi történik. (19 éves...)
2018. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!