Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudja mit akar, mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja mit akar, mert nem ismer ellégé akkor mégis miért hív találkozni ha nincs kedve?

Figyelt kérdés

Szerinte nem járunk, nem ismerjük egymást ellégé és fél,hogy mit hoz a jővő...


De a kezét engedi megfogni és érzem rajta, hogy akarja.


Mondtam neki, hogy felutazom hozzá ha ő is akarná de semmi reakció...



Tudom fiatal még de, nem értem ő 15L én 23/F



2018. júl. 13. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves kislánytól mit vársz?
2018. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jezusom... ugye ez nem vicc?
2018. júl. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

A randizás arról szól, hogy találkozgattok azzal a céllal, hogy megismerd a másikat, az még nem "járás".

De te 23 ő meg 15??? Ez így nem jó...

2018. júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Normális vagy, ember?? Mi a fenét akarsz 23 évesen egy 15 evestol?? Meg jo, hogy nem tudja mit akar, legalább egy kis esze van
2018. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
6%

Ismerem a tipust, sok ilyennel volt dolgom

Az egész azért van, mert tudja, hogy mások szerint nem helyes, de a kukit mégis nagyon akarja...

Nagyon kis vadak az ilyen kiscsajok, ha ügyes vagy, akkor nagyon jó dolgokban lehet részed... :)

Bele kell menni a játékába, és ügyesen egyre közelebb kerülni hozzá.

2018. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Beteg ez a világ. Nagyon beteg. Még csak nem is a kérdező miatt, bár róla is megvan a véleményem, na de amit az 5-ös írt...néha azt kívánom, bárcsak valami jobb világba születtem volna, valami kevésbé elcsheszettbe.
2018. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen normális érzem magam, a korombeli lányoktól csak a színjátékot és a megcsalást, hazudozást kaptam idáig.


Nem éredekel, az a 8 év, mert én se érzem magam 23-nak max 20-nak ha vele vagyok, régi időkben alap volt ennyi korkülömbség és fele ennyi se válás vol, mint manapság 3/2 pár válik. Ez is mind a sok facebook meg társkereső faxomságok miatt van...

2018. júl. 13. 17:57
 8/8 A kérdező kommentje:

Semmi nem lett a dologból, így jártam.


Fiatal még igazatok volt, nem tudja mit akar.

2018. júl. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!