Kokesininja kérdése:

Szerintetek, hogyan lehet PS3-on külső vinyóról,4 gb-nál nagyobb kiterjesztésű fájlokból álló játékot elindítani? Mert ugye a PS3 csak fat 32-re leformázott vinyót ismer fel, de sok játék 8-10 gb-os fájlokból áll, mégis elindítják őket valahogy!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy kérlek szépen hogy megveszik a boltból....


Áhh csak hülyülök XD Úgy tudják elindítani hogy HA 1db file több mint 4 gb nem tudják felmásolni* de mivel a ps3 játékba van vagy nagyon sok file ami megoszlik lazán fel lehet másolni...


*Arra is van módszer ha a file több mint 4gb... total commanderrel feldarabolod ráhúzod a cuccot és újra egyesíted vinyón belül

2013. ápr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hmmm...ezt most nem egészen értem . Hogy érted azt, hogy a ps3 játékba van sok fájl, ami megoszlik ?

Nekem simán a kitömörítés után akkora fájlok vannak benne, hogy egyáltalában, sehogyan sem tudom feltenni őket fat32-es vinyóra ! Kiírja, hogy nincs elég lemezterület !

2013. ápr. 18. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát figyi 10gb ot nem fogsz feltenni 4gb pendrive ra XD [kevés a helyed a pendriven]

Jah és cfw-van a gépeden ugye?

2013. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Nagyon nem vagy képbe, nem 4 gigás pendrive-ról van szó.

2013. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor vinyó m1.. lényeg hogy nicns elég hely rajta... jah és jó lenne ha leírnád kérdező hogy mi akarsz rátenni pkg vagy lemez verizó
2013. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Természetesen van rajta cfw, 4.30-as Rogero és nem 1 gb-os pendrive-om van, hanem egy 1 terrás külső vinyó !:)

Amin szépenmegy is pár játék, de amikben 9 gigás fájlok vannak ( nem feltétlenül pkg ), azokat sehogyan sem tudom futtatni se külsőről, se belsőről ! Írták valahol, hogy szét lehet szeletelni a fájlokat valami proggival, de szerintem ez kamu !

2013. ápr. 19. 01:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Am nem toom mit csinálsz vagy hogyan én pl legnagyobb game amit feltettem 22gb volt és gond nélkül felment 7mb/s sebességgel.

Amit szét kell szedni az csak a pkg (ha több mint 4gb) mivel az 1 file.

Totál commanderrel kell szétbontani...


" 9 gigás fájlok vannak" Konkrétan melyik játékról van szó? és mi a 9gb file nak a kiterjesztése?

2013. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!