Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek van jo csajozos dumatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van jo csajozos dumatok?

Figyelt kérdés
Van olyan csajozos dumatok ami egyedi? Nem ez a "szia hogy hivnak?" tudom hogy ha szimpi vagy a lanynak mindegy mit mondassz na de akkor is szerintem kell a kreativitas. Lanyok ti mit gondoltok errol? En multkor ugy mentem oda hogy megkerdeztem mi a hobbija aztan mondta hogy pinpongozik es en erre mondtam hogy nagyon nagy szerencseje van mert egy olyan cegnek dolgozok ami pinpong termekeket ertekesit es talalkozzunk valamikor mert kihagyhatatlan ajanlatokat mondok. Aztan taliztunk (az egyertelmu volt hogy ez kamuszoveg) es azzal fogadtam hogy sajnos csodbe ment a ceg de karpotlasul meghivom egy kavera. Nektek van valami ilyem jellegu szovegetek? Bevalnak? Lanyok nektek ezek hogy tetszenek?
2018. júl. 16. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nézz az égre,

Legszebb fényre.

Láss egy álmot,

Kapnál rákot! :)

Gyere 0%, senki nem tudja mi az a fekete humor, nem hogy még értené is.

2018. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Tudod hogy van ez. A feketehumor olyan, mint a láb. Van akinek van, van akinek nincs.


Amúgy ez aranyos, amit leírtál kérdező, de szerintem jobb, ha egy fiú csak úgy odajön hozzám, és beszélünk, önmagát adja, érdeklődik irántam, semmi játszma, semmi trükk, furfang, csak ő meg én és a szánk. Amivel beszélünk, mielőtt bárki félreértené. :D

2018. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hozzám még soha nem jött így oda srác, csak ilyen elavult "Szia cica, van gazdád?" szöveggel...

És tulajdonképpen csak röhögni jöttem a szánalmasabbnál szánalmasabb szövegeken, de ez határozottan egy k**rvajó szöveg. Kreatív és vicces.

Ez ilyen: első benyomása a lánynak "B@sszus de jó lesz ezzel dicsekedni az unokáknak..."

2018. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!