Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tetszem neki vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem neki vagy csak fél elhívni valahova?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nemrég ismerkedtem meg. Nagyon kedves és udvarias, sokat viccelődünk, úgy érzem, hogy neki sem vagyok közönbös. Viszont nem lép, nem hív el sehova. Sokáig azt gondoltam, hogy azért, mert én (vagyis a lány) vagyok az idősebb és nem mer kezdeményezni. Vagy rosszul értelmezem a jeleket és nem is tetszem neki?



Úgy gondoltam egyébként, hogy mivel jövő héten találkozunk és utána sokáig nem, felvetem az ötletet, hogy mi lenne ha elmennénk valahova.

Ha tényleg nem tetszem neki, hogy viseljem az elutasítást? (Sokáig nem volt kapcsolatom, kijöttem a randizásból.)


2018. júl. 18. 20:39
 1/4 anonim válasza:

A fiúk imádják ha a másik fél kezdeményez.

Igazából emberfüggő, előbb kicsit jobban ki kéne ismerned. Megtudni milyen személyiség. Mármint nem felszínesen, hanem mélyebben, akár rétegesen.

Értelmezném: Mindenkinek van egy olyan oldala, amit a külvilág számára mutat, és mindenkinek egy olyan amit a legközelibb emberek ismernek. A réteges pedig, adott témában mennyire van "toppon". Speciel én a hülyeségekre nagyoon nyitott vagyok, és rengeteg mindent megcsinálni ami ahhoz kapcsolódik, de mihelyst feljön egy ilyen téma (szerelem, meg ilyenek) máris nincs nagy hangom, sőt szinte semennyi hangom olyankor.

Szerintem 1 próbát megér. Kezdeményezz, lépj először te, de ne úgy hogy "Menjünk már el vacsorázni", ne ilyen nyitottan hanem kicsit burkoltabban, vedd rá hogy végülis ő kérdezze meg a "randit", viszont az első lépést akkor is te tetted meg.

Van amikor könnyedén összejön ez, van amikor nehezebben, van amikor elbaszódik minden emiatt.. De hé! Kockázat nélkül nincs nyereség. :D

2018. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira sem férfi, hogy elhivjon,akkor nem éri meg,hidd el. Meg sem érdemelném azt a lányt,aki kénytelen randira hívni,mert én meg arra se vagyok képes. Azért ne vicceljunk már...
2018. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1: Fiú létemre azt mondom,egy bizonyos réteg imádja. Elég gáz azt imádni, hogy a csaj lép helyettem, én nem adom senki alá a lovat
2018. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gáznak persze, hogy gáz, de mi férfiak valljuk be, hogy szeretjük ha a dolgok csak mennek és nem kell görcsölni.

Próbáld elhívni, mert valszeg ő nem fog így, max csak egy idő után.

2018. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!