Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vagy mivel írjak rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagy mivel írjak rá egy srácra, aki bejön?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm által bekerültem egy zenekarba, ahol megismertem ezt a srácot. A barátnőm többször is dulám vele, de én még nem kerültem olyan közel hozzá, úgy mond. Lesz itt a városban egy kisebb fesztivál szerű rendezvény és arra gondoltam ott lenne alkalmam pl sörözni vele egyet, dumálni stb. Itt csak az a bökkenő hogy tudom hogy a barátnőm ennek nem örülne, szóval ő erről az egészről nem is tud. Mivel tudnék ráírni szerintetek? Vagy személyesen mivel kéne hozzá odamennem? (Segítsetek kérlek, poénkodók most kíméljenek, köszi)

2018. júl. 22. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl hobbija amit látsz nagy eséllyel a közösségi oldalain. Azzal kapcsolatban tudsz érdeklődni. Vagy hogy merre mennek/voltak nyaralni, te merre voltál... Igazából ha már vissza ír neked a semmiről is el lehet órákat beszélgetni :D én fiú vagyok és általában az elég ritka hobbim miatt szoktak írogatni😸😁Utanna esetleg rakerdezhetsz a fesztiválra, meg mittudom én hova szokott menni. Kérdezd ezekről és akkor amikor élőben talalkoztok akkor másképp fog hozzad állni mert már valami minimális ismerete van veled kapcsolatban. Hány évesek vagytok?😀👑👑
2018. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Ha írni szeretnél neki akkor szerintem a bandával kapcsolatban kérdezz valamit tőle pl hogy mikor is lesz a fellépés stb... Ezek után könnyű beszélgetésbe kezdeni. Kérdezz rá mióta zenél meg ilyenek. A lényeg, hogy érdeklődj felőle, mégse legyél nyomulós. Sok sikert hozzá! Remélem hasznosnak találod ötletem. Szép estét!😊
2018. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítetettek (én 17, ő 21)
2018. júl. 23. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!