Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy fiut az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiut az interneten. Hogyan talalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Biztos hogy nem egy perverz pasi aki ismerkedni akar mert az ismeroseinel ott van az anyukaja apukaja testvere kozos kepek meg minden. Talalkozni szeretnek vele

O is szeretne velem talalkozni, de nem tugyuk meg oldani ugyanis a szuleim nem engednek meg ha megtudnak hogy interneten keresztul ismertem meg azt hinnek hogy egy pervez alak. (Ne a helyes irasomat fikazzaton legyszi)


2018. júl. 23. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg a szüleid engedélyével mehetsz bárhová, az ismerkedést jegeld akkorra, amikor már magad dönthetsz hova, mikor, kivel mész.
2018. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Messze lakik? Amúgy átjön a városba ahol laksz és szüleidnek nem kell megmondani... ennyi.

Én is így tudtam csak találkozni volt barátnőmmel.

2018. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért hangsúlyozod ennyire,hogy nem egy perverz alak,de anyádék azt hinnék?

Meg lehet oldani. Vagy titokban találkoztok valahol,vagy behazudsz valamit úgy,hogy nem tudják kideríteni,hogy mit csináltál.

De még kicsit melegítsed a dolgot vele szerintem egy ideig.

2018. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!