Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt de összetörte a szívem, de nem tudom akkor miért táncolt velem?

Figyelt kérdés

Egy koncerteten történt, mikor megszólítottam őt és a barátnőjét erősen ittas állapotban :D, aztán végig táncoltuk ketten az estét. Utána már inkább haza mentem, mert már allig áltam a lábamon. Aztán 3 hétig nem találkoztam vele. Fogtam is a fejem, hogy egy 15 éves tinilánnyal kikezdtem. Haveromnál érdeklődött utánam...


Aztán pár hét múlva újabb koncert és haverom által újra találkoztunk, és hajnalig buliztunk.


Elbúcsúzáskor azt kérdezte most megint nem látlak, én pedig naívan azt, hogy nem tudom...


Erre hátat fordított de vissza mentem és adtam neki két puszit. Aztán még találkozgattunk 4-esben, dumáltunk sétáltunk. Haverom végül elment Győrbe diákmunkára, na onnantól, mintha kicserélték volna a lányt két tali volt személyesen.


Filmekről beszélgettünk, meg család, célok stb. és mikor elmondtam mit érzek íránta és szívesen folytatnám, ha ö is így érzi azóta 1x találkoztunk ez már 5 napja volt, elleinte rettentően rossz volt, de most már jobb.


Ja és facebook üzenetekre se nagyon válaszol.


ő egy átlagos lány volt, én is egy átlagos fiú.

-----------


Pár kérdésre azért útoljára választ kaptam:

ö sose akart táncolni csak ráerőszakoltuk, aham persze


Én olyan ideges lettem útoljára, hogy megkérdeztem akkor miért nem mondod ki, hogy nem tetszem, nem akarsz tőlem semmit?


Erre azt a választ kaptam nem akar megbántani...


útoljára megölelt és szívem hasad meg.



2018. júl. 19. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ha valaki veled táncol, akkor már muszáj sírig tartó szerelemnek kialakulnia?
2018. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, de akkor miért kelett bolondott csínálnia belőlem, azt hallom mástól, hogy én tetszem neki... stb
2018. júl. 19. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel, de a beszélgetések után elment tőled a kedve, van ez így.
2018. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy már lezártam a dologt ami nem megy azt nem szabad erőltetni.
2018. júl. 20. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!