Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elárulom a legjobb barátnőmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulom a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek pár hónapja megtetszett az egyik évfolyamtársunk. A dolog teljesen plátói, de a csaj sokat beszél a pasiról. Most nyári munkán vagyok a helyi könyvtárban ahol a fiú is dolgozik. Mivel ketten vagyunk sokat beszélgetünk és a múlt héten munka után elhívott egy fagyira majd felvettette hogy menjünk el egyik este pizzázni. Majd hozzátette hogy ez egy randi lenne. Meg volt a pizzázás is és én is tényleg kedvelem őt. Eddig a randin kívül nem történt semmi, de egyre személyesebb témák kerülnek szóba és kezdek rájönni hogy szeretnék vele egy kapcsolatot de félek hogy ezzel megbántom a barátnőmet. A srác nem tud a lány érzéseiről és nem is beszéltek csak egyszer kétszer, de folyton bűntudatom van, hogy elcsábítottam a kiszemeltjét. A másik részről pedig úgy gondolom hogy valószínűleg köztük nem lesz semmi és akkor én miért ne lehetnék boldog. Ti mit gondoltok?

u.i.:általános óta ő a legjobb barátnőm



2018. júl. 24. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hű. Ez valóban kicsit bonyolult, és meg is értem. De szerény véleményem szerint mondd el a barátnődnek hogy találkozgattok, ne akkor tudja meg mikor már együtt vagytok. Nem fog neki jól esni, de ha igazi barát, el fogja majd fogadni. És lehet felszínes a hozzáállásom, de az életedben te vagy a legfontosabb, nyugodtan legyél boldog a fiúval, ha úgysincs semmi esélye hogy a barátnőddel legyen valami. :)
2018. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tyűha, ez a helyzet aztán nem mindennapi, most tényleg szorult helyzetben vagy. Én is azt gondolom, hogy őszintén mondd el a barátnődnek, hogy találkozgatsz a kiszemeltjével, mert így tiszta a dolog. Nagyon valószínű, hogy nem fog neki tetszeni, de ezzel is próbára tudod tenni a barátságotokat. Hogyha tényleg sokat jelentesz neki, mint barát, akkor el fogja engedni, elvégre úgyis csak plátói a dolog, tehát nem is ismeri személyesen a srácot. Annyira nagy érzelmeket nem lehet táplálni egy olyan ember iránt, akinek csak a külseje fogott meg. Az is fontos, hogy érthetően a tudtára add, hogy ez nem ellene irányul, egyszerűen csak megtörtént a dolog, és mindezt a srác kezdeményezte. Ha ezt így megteszed, akkor nem számít hátbaszúrásnak. Akkor lehetne annak nevezni, ha a háta mögött kavarnál a fiúval. Én drukkolok neked. :)
2018. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meséld el a barátnődnek ugyanígy. De sanszos hogy rosszul fog esni neki és féltékeny is lesz.
2018. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maximalisan igazat adok az elso valaszolonak, annyial kiegesztive, hogy amennyiben nem is beszelnek, meg nem is ismerik egymast, a baratnod erzelmei sem lehetnek olyan erosek/igaziak. Az ember hajlamos azt hinni, de amint jonni fog valaki, akit tenylegesen azert szeret, amilyen (tehat ismeri is), ra fog jonni, hogy ez semmi.
2018. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondd el a barátnődnek, ha igazán fontos vagy neki megfogja érteni. Talán lehet haragudni fog de idővel biztosan belátja, hogy emiatt nem éri meg haragudni rád:)
2018. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!