Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy hozzam össze a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam össze a legjobb barátnőmet egy barátjával?

Figyelt kérdés
Eleinte én is hülyeségnek tartottam,de azóta elég furcsán viselkedik barátnőm.Haverok voltak,de most mint aki szerelmes.A pasi is ugyanígy..

2017. máj. 17. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi közöd az életükhöz, ne kontárkodj bele.
2017. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó.Mármint nem összehozni,csak tanácsot adni nekik :D
2017. máj. 17. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Először is: miért nem jönnek össze maguktól?

Kérdezd meg mindkettőjüket, és ha a fiú azért nem mer kezdeményezni, mert azt hiszi, hogy a lány csak barátként tekint rá akkor mondd el neki, hogy a lány hogy érez.

2017. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szólnék bele. Nekem egyszer egy rokon szerzett egy pasit. A srác nagyon belémzúgott és én is kedveltem, nem tagadom. Aztán rájöttem én nem vagyok annyira oda érte és még egyéb okok miatt is szakitottam. Nagyon összetörtem szegénykét és persze az azt követő időszakot úgy töltöttem, hogy néha néha kaptam egy részeg "még mindig szeretlek" "hogy tehetted ezt" és társai üzenetet...

Ja és a szülei mindig bele próbáltak pofázni, hogy mit és mikor csináljon a srác és ő ellene nem tett semmit csak mondta, hogy fog...ezzel is betelt a pohár

2017. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a fiuval szoktam beszélgetni és folyton felhozni a barátnőm pozitív tulajdonságait verseny eredményeit, úgy hogy ne legyen feltűnő.A lánynak meg meg segítek hogy mikor írjon rà a fiúra meg hogy mit mondjon neki.

Volt már példa hogy megbeszéltem a fiúval hogyütt megyünk haza. Jött a legjobb barátnőm és egy plusz kísérő. A barátnőm együtt ment a fiúval (csak egy kis noszogatás kellett) én meg egy masik barátnőmmel (a kísérővel) figyeltük a szerelmes párost.

2017. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!