Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok, akik a nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, akik a nálatok 10-20 évvel idősebb pasik társaságat keresitek: nálatok mi a motiváció?

Figyelt kérdés
Hogy alakult ki ez a vonzalom? Mit gondoltok, mi áll a hátterében? Mekkora korkülönbség fér bele és ti mennyi idősek vagytok? Csak ábránd vagy valóra is váltjátok a vágyaitokat?

2018. júl. 29. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Kölcsönös volt a vonzalom,szóval valóra vált
2018. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért merült fel a kérdés mert az utóbbi bő 5 évben nem egy 13-17 közötti lányka próbálkozott be nálam. Sosem tudtam hová tenni a dolgot, de a jelek szerint többen vannak akik ilyesmire nyitottak. Vagy csak divattá vált?!
2018. júl. 29. 11:20
 3/12 anonim válasza:
80%

Mindig is jobban kijöttem az idősebbekkel mint a korombeliekkel. Plusz egy harmincas férfi még tiniként is sokkal vonzóbb volt mint egy tini, vagy mint egy korahuszas.

De apakomplexus is állhat a háttérben, szerintem nálam is lehetett.

2018. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Én már nem vagyok fiatal lány, de 20 évesen 30 éves vőlegényem volt, és most a férjem is 10 évvel több.

Miért? Egyszerűen gyerekesnek, éretlennek tartottam mindig is a saját korosztályomat, ill. nem elég férfiasnak. Egyébként rengeteg lánynak van apakomplexusa, ami nem is csoda, amilyen szinten leszarják az apák a családjukat, a gyerekeiket.

2018. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Apakomplexust én is minden esetben sejtettem a háttérben, de azért amikor egy 14 éves az online beszélgetés 10. percében pucér képeket küld magáról kéretlenül és közli, hogy ő apja korabelivel akar szexelni... az azért meg tud lepni :D
2018. júl. 29. 12:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Hol találkozol ilyen lányokkal?
2018. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pl itt
2018. júl. 29. 13:01
 8/12 anonim válasza:
írhattok nekem is lányok :D
2018. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudbám értékelni, ha összejönne egy kapcsolat nálam fiatalabb, de érett 15-16-17 éves lánnyal.
2018. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
44%
Szerintem az is motiválhatja ebben a fiatal lányokat, hogy megtapasztalhatják, hogy egy 30 körüli pasinál a szex nem 5 perc, hanem megvan a kellő felvezetés, a fantázia, nagyobb a lelkesedés és az utójátékra is jobban odafigyel egy pasi, mint egy tizenéves srác, persze csak ha kellően intelligens, felkészült és tapasztalt. Pont ezért vagyok nyitott, és szeretek tanítani én is új dolgokat ilyen lányoknak, akik sokkal lazábbak is lesznek, valamint jobban el merik mondani, meg merik valósítani velem a vágyaikat :-)
2018. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!