Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha egy 11 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy 11 évvel idősebb fiú kapcsolatot akar velem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, ő 29. Randira hívott és mentem is vele. Mit ajánlotok,próbáljam meg vele a kapcsolatot, vagy rázzam le? Amúgy elég komolyan érdeklődik, úgy fest nem csak ágyba vinni akar.

2018. febr. 5. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Te dolgod :)

Nem 5 éves vagy már. Mit érzel ?

Pár hónapig ne dőlj ágynak , kiderül :)

2018. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És nem az a lényeg, ő akar e. Mert ki ő? Xd


Hanem hogy te akarsz e kapcsolatot vele :)

2018. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerinted bele tudok szeretni? Ő bármit megtenne értem, nagyon figyelmes, de én még nem vagyok szerelmes. Adjak még esélyt ennek az egésznek, vagy hagyjam? :)
2018. febr. 5. 14:50
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt hogy én akaroke, még én se tudom az a baj :/
2018. febr. 5. 14:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb megpróbálni mintsem elszalasztani és akkor rájönni amikor ő már talált valaki mást, tapasztalat :(
2018. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Keress veled egykorút,ezek nem akarnak semmi komolyat.
2018. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem inkább hagyd az egészet,idővel úgyis kiderülne,hogy csak ágyba akarna vinni. Ja és biztosan a családod is jobban örülne ha egy veled egyidős fiút mutatnál be nekik. Pláne,hogy nem is érzzel iránta semmit.
2018. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Találkozgass vele, aztán vagy érzel valamit, vagy nem. A randi nem azt jelenti, hogy kapcsolatban vagytok. Ismerkedésről szól, semmi többről. ;)


Az utolsó kettőre meg ne hallgass, foreveralone irigy dögök. :D

2018. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen nekem is volt két randim egy 29 éves sráccal, és igazából magával azzal, hogy 29 éves nem volt gondom, csak nagyon nyomult és nem volt az, akitől megmozdult bennem valami, ha megláttam, érted... így nem éreztem iránta semmit, meg túlságosan nyomult. De azzal, hogy 29 éves biztosan nem lett volna gondom, ha érzek valamit. Szerintem találkozgass még vele és lásd meg, hogy kialakul-e benned kötődés, ha igen, akkor szerintem simán működhet. :)
2018. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. febr. 8. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!