Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka hogy nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy nem akar velem talalkozni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel találkoztam minden tokjo volt csok is volt,azt mondta tetszek neki nekem is tetszik ő de ennek már lassan 3 hete..azóta nem találkoztunk pedig minden nap beszelunk megkerdezi hogy vagyok micsinátam az nap ..és van ideje mert legtobszor nem csinál semmit mégse találkozzunk, de akkor mi lehet a baja?

2018. aug. 2. 05:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerdezd a talalkarol,hogy mikor er ra?
2018. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megkérdeznéd tőle? Jobb, mint találgatni :)
2018. aug. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Töbször is kérdeztem már de vagy nem ért rá vagy a találkozás napján azt mondta elfelejtette hogy találkozunk és már szolt a baratainak hogy mennyeken el valahova..
2018. aug. 2. 07:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Talonban tart téged, valószínűleg van csaja csak jó neki hogy van tartalék.
2018. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele!
2018. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak játszadozik veled.
2018. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!