Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Interneten ismerkedtünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten ismerkedtünk össze, és majd szeretnénk találkozni. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Egy fiúval az interneten el köztünk chatelni, és úgy döntöttünk,hogy találkozzunk személyesen. A kérdésem az lenne,hogy szerintetek kellene valamitől félnem?


18/L



#randi #találkozás #Interneten ismerkedtünk
2018. aug. 3. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem tudhatjuk. Te beszélsz a fiúval, nem mi, tehát csak te tapasztalod, hogy milyen veled írásban. Persze, ez sem garancia semmire, mert lehet akármilyen aranyos valaki interneten keresztül, ha valójában egy perverz dög van a képernyő mögött, aki jól elő tudja adni az ártatlant. Mindenre van valamennyi esély, de én tanácsolom, hogy ne egyből találkozz vele, hanem próbáld meg minél jobban kiismerni. Hogyha nagyon félsz tőle, akkor nyilvános helyen legyen a találka, hogy még csak véletlenül se tudjon bántani.
2018. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elég sokakkal találkoztam már, akikkel neten ismerkedtem össze, de senkivel sem pár nap után. Sosem volt gond. Viszont mi is mindig olyan helyre mentünk még így is, ahol vannak más emberek rajtunk kívül.

Jobb az elővigyázatosság. Népszerűbb park, pláza, stb. Elsőként meg nem árt arról is meggyőződni, hogy valóban kijöttök-e olyan jól, hogy érdemes legyen vele összefutni. Inkább beszélgessetek többet, ezzel is csökkentve a csalódás esélyét. Főleg ha messze lakik. Abban az esetben meg nagyon nem célszerű neked elutazni a világ végére, amerre ő lakik, ebbe ne is menj bele ha ilyet kérne. Félúton valami még szóba jöhet ha nincs messzebb másfél-két óránál. Legjobb, ha ő jut el feléd, ezzel lehetősége van bizonyítani azt is, hogy komolyan gondolja, meg azzal is előnyben vagy, hogy jobban ismered a környéket.

2018. aug. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilvànos , forgalmas helyre menjetek ès akkor semmi problèma nem lehet
2018. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Beszélgetni neten érdemes de mindenképp nézd meg hogyan viselkedik és hogyan beszélget élőben.


Lehet valaki csetel eszeveszettül és élőben meg semmit.

2018. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!