Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17-19 éves lányok ti egyszerre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves lányok ti egyszerre akár több fiúval is beszélgettek, ismerkedtek, kavartok? Vagy általában csak eggyel?

Figyelt kérdés

Ha megismertek egy fiút kb mennyi idő mire kiderül számotokra, hogy akartok tőle valamit pl kapcsolat?

Egy hónap ismerkedés alatt vagy után már álatalában össze szoktál a sráccal jönni?

Légyszi csak lányok válaszoljanak 😀



2018. szept. 4. 23:08
 1/8 anonim válasza:
47%
18 éves vagyok, volt egy másfél éves kapcsolatom 1 hónapig sem ismerkedtünk és úgy jöttünk össze (vele volt a leghosszabb kapcsolatom). Most van egy srác akivel már kb 3 hónaoja beszélgetünk meg találkozgatunk de még most sem érzem magam szerelmesnek.. néha úgy érzem szeretem és alig varom hogy találkozzunk, valamikor meg úgy érzem hogy 'ajj mikor megy már el innen' úgyhogy ez sok mindentől függ szerintem.. nekem is volt már hogy több fiúval is beszélgettem de egyikkel sem éreztem hogy annyira jó lenne.. úgyhkgy szerintem nagyon egyénfüggő
2018. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

17 vagyok és nekem már viszonylag az elején kiderült a barátommal, hogy tetszik, ahogy az is, hogy ő is akár tőlem valamit. Azután hogy ezt látod a másikon és te is így vagy vele szerintem már nem tisztességes másokkal kavarni. Ha tényleg komolyan gondolod, hogy lesz valami kapcsolat.

Egy táborban ismertem meg, ahol sokat tudunk beszélgetni és a végén már egyértelmű volt hogy ebből lesz valami. Kb egy hete ismertem. Persze ettől még távol volt az hogy osszejojjunk, sokat találkoztunk utána is;)

2018. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1: Van,hogy a szerelem a párkapcsolatban alakul ki, előtte nem. Ha nem próbálod meg,lehet a fiú rá fog unni a sok hónap semmire.


(Egyszerre több fiúval kavarni szemétség,függetlenül atttól,hogy valakivel alakul-e komoly vagy sem )

2018. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
#3 tudomádom szerint azt írtam hogy beszélgettem több fiúval, nem azt, hogy kavartam többel.. más a 2:)
2018. szept. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök ha van egy fiú akivel beszélhetek, nem hogy kettő meg három😃
2018. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 a kettő általában ugyan az. Fiú-lány barátság nincs, az egyik mindig többet érez, ha te nem is, akkor is a másik félnek reményt adsz, meg az is lehet hogy nem esnek le a másik szándékai, tehát akaratlanul is kavar az ember, ha már így "ismerkedik".
2018. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4: Beszélgetés=ismerkedés=kavarás. :)
2018. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszélgetni szoktam több fiúval is, ha úgy van, de ha már elkezd érdekelni, akkor a többieket szép lassan hanyagolom (mondjuk nem sűrűn beszélgetek másokkal).

Én általában már az elején érzem, hogy akarok-e valamit valakitől, de nem szokott összejönni. Ja, én első látásra képes vagyok belezúgni valakibe. :D Csak aztán érdekesnek is kell lennie, különben hamar meg is tudom unni. Nem vagyok amúgy az a várakozós fajta, ha szerelmes vagyok, akkor azt ki is mutatom, és nem várnék heteket, hónapokat, hogy összejöjjünk, ha ő is akarja. Viszont ha tényleg nagyon nagyon szerelmes vagyok, akkor elég sokáig tudok várni. Lehet, hogy kicsit katyvasz lett. :D 18/L

2018. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!