Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit birok tenni? És hogy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit birok tenni? És hogy?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves fiu vagyok. Most fejeztem a 8.-at és új iskolába kerültem. (2 éve vagyok itt kint,Bécsbe,és nem tudok még perfekt németül) Elvoltam az új iskolába meg minden. Egyszer csak meghallok egy nevet,amiből leszűrtem hogy ez a lány 101% magyar. Másnapra már leis tudtam hogy ki ő,ugyanabba a városba született mint én. (Szerbiába) És most igy kb 3 nap után,érzem hogy tetszik,de mivel egy félig antiszociális ember vagyok,nagyon nehezen komunikálok,és még azon belül is van problémám ami miatt nagyon nagyon nincs magabiztosságom??? Lehetőleg,ne olyan választ kapjak hogy úgyis fiatal vagy meg stb... Meg hogy a tanulással foglalkozzak. (mert naon jó tanuló vagyok+(egy osztályban vagyunk,)+(Kövér is vagyok))
2018. szept. 6. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy osztályba jártok, kezdjél fokozatosan közeledni felé meg ilyenek. Itt főként arra gondolok hogy a szüneteket töltsd el vele, menjenek vegyetek együtt kaját szünetekben meg ilyenek! :D
2018. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ő is tudja hogy egy helyről származtok és mégsem megy a beszélgetés akkor szerintem hagyd mert ez egy jó kiindulópont és akkor nem kölcsönös véleményem szerint. De én nem vagyok szakértő nem ismerlek titeket ez csak egy vadidegen ember véleménye! Egy kis sporttal meg könnyen tudsz a túlsúly ellen tenni. Ha úgy gondolod tudok még valamit segíteni szólj! Hallgasd meg más véleményét is mert mindenki másképp látja a különböző helyzeteket!


18/f

2018. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!