Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mire számítsak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire számítsak? 16 vagyok, ő 32.

Figyelt kérdés
35 km-re lakik, már egy ideje beszélgetünk, de elég fura nekem, mivel mindenképp fel akar jönni hozzám, az még oké, hogy szexet akar, de mi van, ha ki akar nyírni? xd Első randi lenne, és holnap talizunk reggel 6-kor, amitől már most fosok. Nem fogom lemondani, mert nincs más nekem, akivel talizhatnék, nincsenek barátaim, és neten mindenki letilt engem. Úgy is fogalmazhatnék, hogy megérdemeljük egymást. Na de mire számítsak? Mekkora az esély arra, hogy megöl? Annyi ilyet látok az ID Xtra-ban. xd
2018. szept. 13. 14:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki gyilkos de azért szerintem hanyagolni kéne a dolgot :D


16 év korkülönbség rengeteg hagyd a fenébe tuti van korodbeli akivel el tudnál lenni.

2018. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1-es. Sajna senki nincs. Senki nem akar velem találkozni.
2018. szept. 13. 14:47
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Pedomaci
2018. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

És ezért mész és megdugatod magad egy 32 éves ”pasival”? -_-”

16/L

2018. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem dugok vele.
2018. szept. 13. 14:59
 6/30 anonim ***** válasza:

Akkor én értettelek félre. Bocsi.

De akkor meg minek találkozol vele? Valószínűleg csak azt akarja, semmi mást.

2018. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, hogy meg akar dugni. Találkozol vele.

De nem akarsz dugni.


Szerintem te egy szeretethiányos, szellemileg elmaradt ember lehetsz.

2018. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Óvatos lennék, angolul van egy szó ezekre az emberekre, predator. Olyan helyre menjetek ahol több ember is van.
2018. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Abból a "megérdemlitek egymástból" merem feltételezni ő se talált korabeli lányt!

Figyelj az ilyen ember lehet beteg is! Ismerek olyan embert aki több hónapig leplezni tudta a "betegségét" és mist a zárt osztályon nyaral!

De lehet, hogy egyszerűen a fiatal lányok jönnek be neki bár véleményem szerint ez se normális!

De ha mindenképp találkozni akarsz vele akkor azt olyan helyen tedd ahol van esélyed segítséget kérni és valakinek mond el hogy hova is mész!

Viszont én lebeszélnélek róla van több orvos ismerősöm meg mint mondtam ismerek konkrétan ilyen térem beteg emvert is nem fogod ennyi élettapasztalattal ezt felismerni és ezt nem rossz indulatból mondtam!

2018. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Így van ne menj ki tudja milyen elmebeteg csávó.
2018. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!