Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értékesítési szituáció állásin...

Értékesítési szituáció állásinterjún-mire számítsak?

Figyelt kérdés
Ma megyek egy állásinterjúra, ahol számíthatok egy értékesítési szituációra. Vannak bevált szövegek, hogy hogyan adjak el egy tollat vagy éppen egy nyaralást? Mire kell figyeljek? Még nem voltam ilyen helyzetben...
2015. jan. 26. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szituációs gyakorlat mellett, inkább a munka területén ne sok jóra. Hideghívások, fogyasztói szokások megváltoztatásának kísérlete, elutasítások, piacképtelen termékek marketingje.
2015. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ohh jaj, értékesítés...szituációs játék...

Kissé idejét múlt már ez!

Valaki előrukkolhatna végre egy új értékesítési koncepcióval, mert a tukmálást már zsigerből hárítja mindenki!

2015. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bankról van szó, és belső ügyfelek hívásait kell fogadni a kimenők mellett.

Amúgy beléptető-kártyát kellett eladni, és meggyőzni, mivel tud az enyém többet! :D

2015. jan. 27. 11:57
 4/5 anonim válasza:

És hogy ment? Rendesek voltak? :)

A szituációs játékon felül mit kérdeztek még?

Bocsi a kérdezösködésért, de én is interjúzni készülök. :)

2015. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem privibe válaszolok, hátha másnak is segítség lehet. Szóval rendesek voltak, de azért nem viccelték el.

Ez a beléptetőkártya meg külön szívatás, hiszen nem különösen összehasonlítható más termék előnyeivel (mint pl két toll, vagy telefon), sem egy életérzéssel (mint pl egy nyaralás). Én azt emeltem ki, hogy a minőség mellett fontos az ár-érték arány, aztán improvizáltam, hogy ez egy saját márkás termékünk, így olcsóbb a darabár, meg extra biztonsági chippel van ellátva és ilyesmik. :)

Kérdeztek még a pozícióhoz legközelebb álló volt munkáimról, a rövid-és hosszú távú terveimről, a fizetési igényről, illetve hogy mit várok el tőlük. Valamint hogy mit tudok a cégről, illetve milyen banki termékeket ismerek. Nagyjából így ennyi, már be is hívtak a második fordulóra, de még lesz harmadik..

2015. jan. 29. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!