Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mennétek oda ahhoz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mennétek oda ahhoz a lányhoz aki egy másik lánnyal beszélget?

Figyelt kérdés
Mostanában van hogy látok reggelente a buszmegállóban egy lányt aki nagyon bejön, de folyamatosan a tesójával van aki szintén lány és nem tudom hogyan lenne a legjobb odamenni. Nem akarom hogy a másik lány rosszul érezze magát mert őt kihagytam vagy valami.

2018. szept. 13. 23:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Ennyit tudtam kitalálni: "Sziasztok hogy hívnak? Amikor itt sétáltam és megláttalak ide kellett jönnöm és be kellett mutatkozzak. Szóval szeretitek a kávét? Péntek délután meghívlak mindkettőtöket egy kávéra valami jó helyen itt a városban. Mit gondoltok?"
2018. szept. 13. 23:32
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudtok jobbat?
2018. szept. 13. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Kor az nagyon fontos, de tegyuk fel hogy 14-25ig talan.

Hat amit te irtal az szerintem borzaszto. En lany vagyok, es ha valaki igy odajonne hozzam biztosan kitalalnek egy kamu szoveget vagy a hires van baratomat.

Ez szerintem tulsagosan nyomulos, nagyon eroltetett az egesz.

Meg az is erdekes igazabol, hogy mindkettojuket meg akarod hivni, szerintem az egesz furan jonne ki.

Velemenyem szerint indits egy viccel, de ne valami szar faviccel hanem nemtudom, talald ki. De ha megnevetteted oket akkor oldodik a feszko.

Esetleg meg is dicserheted valamilyen ruhadarabjukat, lehet az barmi.

Es aztan kerdezd meg, hogy testverek e vagy hogy merre jarnak suliba ilyesmi.

Azt amit irtal tenyleg nagyon nem ajanlom. Buszmegallibol ismeritek egymast, es alapbol ilyen helyeken erdekes randira hivni egy csajt. Szerintem 99% van arra, hogy nemet mond. Az 1% az akkor van, ha almai fiuja vagy kinezetben.

2018. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Annyit hozzátennék, hogy általánosba egy suliba jártunk. 1 évvel fiatalabb mint én. 11es vagyok ő pedig 10es.
2018. szept. 13. 23:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Naaa az jo. Igy nem fogsz olyan ijesztonek tunni.

Szerintem menj oda, es kerdezd meg hogy “mi nem egy altalanosba jartunk?” aztan kerdezd meg hogy most hova jar, beszeljetek az altalanos sulis tanarokrol(ha volt egy nagyon utalt) meg kerdezz a sulijarol es kozbe mondd te is h te melyikbe jarsz

aztan, HOGYHA JOL HALAD!!! a beszelgetes, megkerdezheted hogy nincs kedve e buszmegallon kivul osszefutni

ha nem megy jol akkor ne nyomulj, nem fogod meggyozni inkabb meg inkabb eltolod! hajraa

2018. szept. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom ha legközelebb úgy jön ki a lépés
2018. szept. 13. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Kávézni általános sulis korban? Jó hogy nem egyből pálinkázni hívod meg és közben kínálod meg egy cigivel őket :-D
2018. szept. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha elolvasnád látnád, hogy 10es én pedig 11es vagyok, tehát középiskola 2. És 3. osztálya. 16 és 17 év. Általános iskola volt a közös ahova jártunk ezelőtt.
2018. szept. 14. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!