Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám észrevette, hogy Apám...

Anyám észrevette, hogy Apám egy másik nővel beszélget Facebookon, mi lenne a helyes dolog?

Figyelt kérdés

Szóval Apám vidéken dolgozik, de amíg itthon volt hétvégén, Anyám észrevette hogy egy másik nővel beszélget olyan dolgokat, hogy úgy érzi Anyám már nem szereti, meg hogy ő jó lenne neki, stb. A nő is házas elvileg. Anyám felhívta tegnap, mivel a gyanú miatt belépett a Facebookjába, és akkor is hasonló dolgokat talált a Messengerében. Olyat írt Anyámnak, hogy elvileg őt szereti, de ha beszél a nővel, akkor otthagyja. Anyám teljesen érthető módon kiakadt, és szerinte majd nekem is kéne beszélnem vele, ha hazajön. Viszont nem tudom hogy kéne-e egyáltalán? Felnőtt emberek, az ő kapcsolatukról van szó, nekem mi beleszólásom lenne? Megértem Anyámat, hogy azt akarja hogy beszéljem Apámat jóra, de szerintem ezt csak kettejüknek kéne, nem még nekem is.


18/F



2018. márc. 13. 06:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Én ha otthon vitáznak én azt mondom hogy ebből hagyjanak ki, de a te esetedben szerintem mondd el neki hogy ez az egész hogy érint vagy hogy ez az ő dolguk és intézzék el egymás közt.
2018. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Neked nem kell bele szólni, sehogy sem. Majd elintézik egymás közt. Ha már nem szeretik egymást , te úgy se tudsz semmit csinálni. Bár az is furcsa hogy ehhez anyád a segitségedet kéri.
2018. márc. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne szólj bele egyáltalán, mert akkor jön a "kinek az oldalára állsz" és a rajtad keresztüli "mondd meg anyádnak/apádnak, hogy" mondatok, amelyeket rajtad keresztül intéznek egymáshoz...
2018. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sosem szabad arra rábírni a gyereket, hogy válasszon oldalt. Ezt ők oldják meg. Persze ha anyád elvárja tőled a dolgot és te nem teszed, azzal az ő szemében te már oldalt választottál. Szar dolog, de én tuti kimaradnék belőle.
2018. márc. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem is jobban teszed, ha nem avatkozol bele.


Ha nő belemegy abba, hogy férje családja boldogulásáért életmódszerűen (nem csak pár hétig, esetleg hónapig) a hétköznapokat otthonától távol töltse, akkor ne csodálkozzon rajta, hogy férje félrelép.


Egészséges férfinak ahhoz, hogy munkát kiegyensúlyozottan végezze, kell feltöltődésként a mindennapi szex.

2018. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

"Egészséges férfinak ahhoz, hogy munkát kiegyensúlyozottan végezze, kell feltöltődésként a mindennapi szex."


Felnőtt férfiról van szó, nem egy állati ösztönlényről.

Mindennapi szex, persze.

2018. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Hát utolsó pedig kell,ezt nőként mondom,szerinted a sok frusztált hárpinak is mi hiányzik?

45N

2018. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Senki nem azt mondta hogy nem kell szex, de azért egy felnőtt 40 év körüli férfiről beszélünk, nem egy késő kamaszról hogy mindennapos kell legyen neki a szex, mert ha nem akkor szeretőt keres...!
2018. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%
Ezért jó a nyitott házaság, nem görcsös monogám,mindenki jól jár.
2018. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na avatkozz bele. A megcsalásom már úgyis túl vannak, ha tudja Anyukád ha nem. Amúgy egy 40 éves férfinak igen is kell a napi szex, de ha nem is napi, de azért egészséges férfinak,de nőnek is édes kevés,hogy csak hétvégén legyenek együtt. És ha mondjuk hétvégén is csak egyszer akarja az egyik fél, és csak úgy kötelességből, akkor a másik érje be havi 4 szexel?Azért egy 40 éves még igen csak fiatal ahhoz, hogy ne kelljen a szex. Normális esetben a felnőtt élte vele járója a rendszeres szexuális élet, a heti egy az nem rendszeres.
2018. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!