Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek, mi lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek, mi lenne a legmegfelelöbb mód, hogy beszélgetésbe elegyedjek egy csajjal?

Figyelt kérdés
Mármint milyen körülmények közö, bemutatkozással kezdjem vagy bókkal, érdeklődjek hogy mit szeret?Akármilyen építő jellegű tanács jó lenne.Nem feltételenül barátnőszerzés a cél.

2018. aug. 3. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben! Pl odamenni hozzá az utcán, vagy írni neki mondjuk egy üzenetet?
2018. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Például ha edzőteremben, suliban, egy táborban vagy akárhól ahol ismerkedni lehet.Nem hiszem hogy eleinte üzenetben szeretnék ismerkedni :)
2018. aug. 3. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen dolgok maguktól,a helyzettől adódnak. Nyilván ha ráparázol,és előre fontolod a szöveget,akkor egészen biztosan nem úgy fog elsülni ahogy tervezted.

Ha látod,hogy egyedül van az edzőterembe,akkor odamehetsz,hogy: Bocsi,nem zavarlak?

Bemutatkozol,megkérdezed mióta jár oda,satöbbi

Aztán rajta úgyis látszik,hogy szeretne-e veled beszélgetni vagy sem

Suliba meg egészen más a téma,mert ott általába az embereknek megvannak a kis csoportjaik és ami a legjellemzőbb a lányokra,hogy még a WC-re is vagy hatan mennek,szóval ez sokkal bonyolultabb folyamat

Táborban meg könnyebb szerintem,odacsapódhatsz egy közösséghez,hiszen a tábor pont erről szól, csapat,ismerkedés. Ott meg már jön a téma magától.:)

2018. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak kedvesen kezdj el vele beszélgetni, érdeklődj mit szeret, mi a hobbija ilyesmik. Legyél határozott, de ne is túl nyomulós. Aztán ezek alapján talán el is tudod dönteni, hogy neked mennyire szimpatikus.
2018. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most múltam el 15, és énis szivesen barátkoznék másokkal viszont az a baj, hogy nin csenek barataim. Neha szomorkas vagyok emiatt de azért neha remenykedem is. Egyebkent lány vagyok, ha nem tunt volna fael, ha gondolod irj nyugodtan szivesen elbeszelgetek veled, nem akarok szerelmet de szivesen beszelgetnek egy igazi fiuval is.

Üdvözlettel Réka

2018. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legyél kedves! Ha udvariasan viselkedsz például; kinyitottam neki az ajtót, előre engeded az nagyon le tudja venni a lábáról a lányokat. És legyél jófej, nyengéd, romantikus. Ja és valamennyire nézz ki jol.
2018. szept. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!