Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek kinek kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek kinek kell kezdeményeznie?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyat olvastam meg hallottam fiúktól, hogy szerintük nem nekik kell kezdeményezni egy kapcsolat érdekében, hogy ez 'nem az ő dolguk'. Ez tényleg így van? Valóban úgy gondoljátok, hogy a lányoknak kéne kezdeményezniük? Vannak még fiúk akik bátran elhívnának egy lányt randizni?

Kiváncsi vagyok mit válaszol a többség.



2018. szept. 19. 18:33
1 2
 11/12 anonim válasza:

#6

"Mert ha csak mondjuk csinos egy lány és komolyabban nem érdekel nem fogok odamenni, de ha ő odajön és szóba elegyedünk és szimpatikus akkor lehet elis hívom randizni."

Màr règ rossz,ha komolyat nem szeretnèl,ezèrt nem is mesz oda. A lany lehet komolyat akar te meg csak szorakozol vele mert csak tetszik,ha az elejen ugy allsz hozza h nem akarsz tole komolyat akkor need szorakozz massal

2018. okt. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11


Miért lenne bunkóság? Menet közben miért ne kedvelhetném meg? Ráadásul, miért csak ti nők tehetitek meg? Miért csak ti állhattok hozzánk úgy, hogy jajj, ezzel dumcsizok, de egyébként le se carom? Ti miért tehetitek meg ha mi nem?

2018. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!