Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! (16-18) Legjobb flört...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (16-18) Legjobb flört szöveg lányoktól?

Figyelt kérdés
Mi az amit ha mind egy lány, vagy tesz biztos vonzóvá válik számotokra? Vagy mivel lehet "levenni a lábatokról"? Afféle első benyomás alapján.

2018. aug. 30. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
nem szöveg kell ide egy szép arc
2018. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MessorKing18 ***** válasza:

Menj oda. Szólísd le. És a többi jön magától.

Ne magolj be dumákat a tükör előtt.

Ne tervezz mindeb lányt 1 kaptafára.

Mind más. Ha tükör előtt begyakorolod hogy mikor mit kell mondanod akkor azt a lábyok megérzik és azt fogják (jogosan) gondolni hogy jé itt van még egy srác aki ugyanazzal a szöveggel próbál ismerkedbi.


Szólíst le. Mond meg a szándékod az elején. Improvizálj.

Ne kérdezz sokat.

Érd el hogy a lány akit leszólítasz élvezezze a veled való beszélgetést. Ha ezt eléred akkor és olyan 10 perc ismerkedés után akkor hívd meg randira.

Ha pasija van azt mondja az elején.

De ez sikerülhet.


A sablon csajozós dumákat felejsd el.

18f

2018. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Jó a farmer nacid ! Nekem is szinte ugyan ilyen van , de várjál csAk hozzád jobban tapad ! oO és a szemöldököd! Baski jobban ki van szedve mint az enyém !! A lábadon egy pihe sincs! Csak nem gyantázod? oO ezekkel még sírva is fakasztod . : D
2018. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Legyen humorod szerintem az már egy jó pont ( nekem nagyon bejött)

17/l

2018. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!