Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randizás segítség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás segítség?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel interneten ismerkedtem meg, pár hónapja ismerjük egymást és már párszor találkoztunk. Én iszonyatosan belészerettem és elvileg ő is belém. A probléma ott kezdődik hogy amikor találkoztunk akkor egy szót nem mertünk szólni a másikhoz mert mjnd a ketten félünk hogy valamit elrontunk. És ez így nagyon gáz hogy órák hosszáig szó nélkül csaj vagyunk. Én 16 éves vagyok, alány pedig 17

2018. szept. 27. 07:00
 1/1 anonim ***** válasza:
egy kicsit lazíts, nem rontasz el semmit.. hívd meg egy cukrászdába, kérdezd meg mit szeretne - kezdjetek a süteményről és az üdítőről beszélgetni- mit szeret még... stb. Megy ez, bátorság!
2018. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!