Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak és hogyan?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak és hogyan? Leírásban kifejtem!

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik és szerintem tisztába is van vele.Legjobb tudomásom szerint én sem állok nála rosszul.Barátnői tudnak róla és szerintem segítenének is ha úgy van mivel jóba vagyok velük.Ezen a héten pénteken lett betervezve egy program amin ő is ott lesz és engem is elhívtak.Csupán annyi szeretnék tudni hogy mit hogyan kéne csinálnom mert ez az első ilyen alkalmam.

Ui.:Ezeket a dolgokat nem úgy gondoltam hogy a barátnői előtt hanem úgy hogy esetleg miből tudhatom meg hogy tényleg lehet e valami és ha igen hogyan kéne elhívnom. A válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 2. 14:18
 1/2 anonim válasza:
Legyél sokat vele, próbálj beszélgetni vele, ha azt veszed észre, hogy nem szívesen válaszol, és elmenne máshoz inkább akkor hagyd, viszont ha érdeklődéssel figyel beszélgetés közben, vagy ha te épp nem dobsz fel témát de ő igen akkor valószínűleg élvezi a társaságod akkor viszont kérdezz rá hogy máshol is lenne e kedve találkozni
2018. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ
2018. okt. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!