Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kelltúlkomplikálni? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelltúlkomplikálni? (Leírásban kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy lány az osztályomból.Ezen a héten eggyütt voltunk hetesek és sokat nevettünk meg beszélgettünk.Ma utolsó órán mondom neki,hogy ez egy jó hét volt nem?Ő meg azt mondta,hogy nem.Pedig eléggé sokszor szoktunk szemezni,keresni egymás társaságát.Szóval a kérdés az,hogy szerintetek szeret-e és ha igen,hogy valljam be neki.


Mindketten 13 évesek vagyunk(nem kérem a "ez túl korai még"válaszokat)


Köszönöm az értelmes válaszokat.



2017. okt. 20. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet mondani semmit. Ismerkedj még vele, szerintem egyenlőre ne valld be neki.
2017. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amúgy a lányt 1 éve ismerem.Mindig is ilyen "jó barátok" kapcsolatunk volt.Én ott voltam,ha valami olyan volt és ő is mindig segített.De mostanában máshogy viselkedik.Mindig néz órán ha valami vicces vagy szomorú van és ahogy reagálok ő is próbál úgy reagálni rá.


Remékem ez segített.

2017. okt. 21. 06:18
 3/5 CFB ***** válasza:
Ha te magad is úgy érzed, hogy változott szerelmi irányba a kapcsolatotok, hívd el valahova. Én nekem egyébként a jelenlegi kapcsolatom elég érdekesen fest, nekem az lenne az első kérdésem, hogy mi történt azon a héten. Mert nem igazán tudom elképzelni, hogy veled volt baja
2017. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan nagy dolgok nem történtek azon a héten.A családjában nem történt semmi.Talán kapott egy rosszabb jegyet(kitünő tanuló).Remélem ezzel is segíthettem.
2017. okt. 26. 06:23
 5/5 anonim ***** válasza:

13 évesen nem lehet szerelmes az ember..... -.- (és nem, nem kötekedni akarok.)

Ennyi idősen még nem termelődik az ezért felelős hormon az emberek szervezetében... 14 évesen KEZD, vagy sokkal késöbb. 15 évesen már jobban meg lehet külömböztetni a puszta kötődéstől.

2018. aug. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!