Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok odamenni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok odamenni egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön nekem csak nemtudom hogyan kezdeményezzek mert csak iskolába látom és a barátait nem nagyon ismerem.

Hallottam olyat is, hogy kérjek tőle valamit(pl szamologep) és akkor elkezdünk beszélgetni az a baj egy évvel fiatalabb és a terme az iskola másik felén van.

Gondoltam arra is, hogy ráirok de nemtudom mivel :/

Meg ha odamegyek hozzá nemtudom mit mondjak neki

Ha valaki tudna segíteni szívesen meghallgatom.

16/f



2018. okt. 3. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Közös barátotok nincs? Mit veszel eszre rajta ő erdeklodik utánad? Jelöld be ismerődnek,kedveld a fényképeit ha visszaigazolt kezd mondjuk azzal hogy köszönsz neki mikor elmész melette
2018. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
esélyed 0%-k.
2018. okt. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld a szemkontaktust felvenni ha látod, s ha kölcsönös, akkor mosolyogj rá. Ezután ha mákod van, még az is lehet hogy ő fog kezdeményezni. Ha nincs, akkor az előbbit ismételd el párszor, s ha visszamosolyog, akkor nyert ügyed van. Találj olyan alkalmat, amikor tudod hogy van még időtök óráig, s amikor egyedül van vagy csak egy barátnője van ott, s akkor menj oda, és köszönj hogy szia/sziasztok. Innentől nehéz leírni mert a helyzet adja, de ha semmi nem jut eszedbe (hülyeséget ne mondj) akkor két lehetőséged van. Egy megmondod a frankót hogy nahát szimpi vagy nekem/tetszel/barátságosak tűnsz (az h melyik attól is függ milyen a lány) megszeretnélek ismerni/lenne kedved beszélgetni/neked lenne kedved? De ezt így valszeg nem mered tehát az is elég hogy mizu? És megpróbálsz minél lazább, felszabadultabb lenni, mintha ez tök természetes lenne, hogy oda mész hozzá(juj) beszélgetni. Úgy, mintha ismerné ezer éve. Biztos zavarban lesz és azt mondja semmi, ekkor tökösnek kell lenned, és irányítanod kell a beszélgetést, vagy úgy ahogy az előbb írtam, vagy elkezdesz kérdezni róla (nem túl személyeset és nem sokat) pl milyen órátok lesz, vagy megdícséred a haját ((na jó rövidre fogom mert egy könyvet írhatnék ide)), és akkor elkezdtek beszélgetni, vagy nem. De az mindegy is, a végén fontos hogy jegyezd meg, hogy na majd találkozunk/beszélünk még.szia. Nem kell ezen kattogni sokat, te vagy az idősebb basszus, neked természetesen kell viselkedni, nyugodt és vonzó benyomást kelteni. Remélem segítettem :) 21/f
2018. okt. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ha rendesen elhajt, akkor engedd el.. Hidd el, akkor ez a lány most nem / nem most kell neked. Magad miatt.
2018. okt. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szemkonttaktus megvolt lekövetett végig mikor elmentem mellette meg énis őt.

Az utolsónak köszönöm megfogadom a tanácsokat :)

2018. okt. 4. 06:09
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán van közös barátunk inkább közös ismerősünk.

Miert ne lenne eselyem attól, hogy nem ismerem?

2018. okt. 4. 06:18
 7/8 A kérdező kommentje:

És ha facen írnék akkor mivel

Szia mizut nem akarok

Valami olyasmin gondolkoztam h ,,regota szemezek veled instán és szimpatikus vagy nekem" persze nem így

Ha valakinek van valamilyen ötlete meghallgatom szívesen.

2018. okt. 4. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ráírhatsz nyugodtan,legalább meglátod van e esélyed
2018. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!