Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Értelmes, nem ez a mai plázaci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes, nem ez a mai plázacica lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok xd

Az iskolában vannak normális lányok is. Csak észre kell őket venni. A plázába se csak plázacicák járnak.. Én személyesen a barátaimmal szívesen sétálgatok a városban, beülünk egy cukrászdába, moziba vagy ilyesmi.. Esetleg beíratkozhatsz szakkörökre vagy jelentkezhetsz közösségi munkára. Passz. Sok lehetőség van.

2018. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
"plázacica" elnevezés alatt milyen lányokat értesz?
2018. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem mi értelme egy plázacica fogalomba besűríteni azokat a lányokat, akik esetlegesen dragább ruhákba járnak, divatosan öltözködnek és odafigyelnek a kinézetükre. Nekem pozitív csalódás volt az összes ilyen lány akivel beszéltem, volt egy két gáz is de kevesebb arányban. Attól mert téged ők esetleg elutasítanak nem kell szidni őket.
2018. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:
3.: Ez nem plázacica. :D A plázacica nem divatosan öltözik csak azt hiszi, gyakorlatilag egy szőke / fekete klón hadseregről van szó aki ha megszólal jön a szekunder szégyenérzet. :D Az egyediség és az értelem hiánya határozza meg és nem az iphone. :D
2018. okt. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mit értesz plázacicának.

De én biztos nem vagyok az mivel utálok a plázákba sétálni XD

De az iskolákba rengeteg ilyen lány van.csak észre kell venni őket .

2018. okt. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
itt vagyok amúgy majdnem mindenhol csak átnéznek rajatm 16L
2018. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!