Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem randira?

Figyelt kérdés
Ez lesz a harmadik. Én arra gondoltam hogy állatkertbe mehetnénk. Ez jó ötlet? Szeretném ha minden jól menne, eddig még csók se volt, csak megfogtuk egymás kezét. Lehet lassan haladok, nem akarom emiatt elveszíteni őt. Szóval szeretném megcsókolni a harmadik randin. Gondolom itt már azért szabad, meg én már nagyon szeretném. Csak félek is, mert én még nem csináltam, és beérni se akarok azért mert béna vagyok.

2018. okt. 16. 15:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Beégni*
2018. okt. 16. 15:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az állatkert nem a legjobb ötlet erre a célra, persze később ezt is be lehet iktatni randihelyszínnek.

Magamból kiindulva: én nem szívesen csókolóznék egy ilyen helyen, mivel idegesítene az állatok bűze. Inkább azt javasolnám, hogy egy romantikusabb hangulatú helyre vidd, mondjuk pl.: vidámparkba.

2018. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!