Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Időt kértem tőle de már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kértem tőle de már megbántam. Elérni se tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég vagyunk együtt a barátommal és én hajlamos vagyok magamtól ellökni az embereket. Sok csalódás ért, ezért van hogy kikapcsolnak az érzelmeim. A barátom meg akart csókolni de én nem hagytam, időre volt szükségem. Összevesztünk és hazamentem, de nagyon hiányzik és megbántam hogy időt kértem, rájöttem hogy szeretem őt nagyon. Viszont nem tudom elérni és szakítani akar. Most mit tegyek?

2017. okt. 15. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Beletörödsz, hogy ennek vége és továbblépsz. Majd jön a következő.
2017. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért szakítani akar, mert nem engedted a csókot?? Aztán pár hónap múlva ha majd épp szexelni lesz kedve, engeded, hogy megerőszakoljon, csak nehogy szakítsatok?

Oké, tudom, ez túlzás, de azért óvatosan az ilyen emberekkel.

Ha neked idő kell, akkor ő mindenfajta zokszó nélkül úriemberként vár rád, ha szeret.

2017. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy csók miatt épesek vagytok akkora vitát csapni, hogy te elrohansz ő meg szakítani akar, akkor inkább menjetek szét.


Majd ha felnőttetek, akkor kezdjetek kapcsolatba. Pont.

2017. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!