Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Visszautasítottam de megbántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam de megbántam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akit még tavaly decemberben ismertem meg.Nagyon jó személyisége volt kedves,vicces érdeklődő tényleg jó társaság volt.Az volt a próblémám ,hogy nekem volt akkoriban egy másik fiú aki tetszett randiztunk párszor de elég csúnya vége lett.Ezért is jött ki rosszul hogy akkor ismertem meg ezt a fiút amikor az előzőn még nem voltam túl és egyébként se igen akartam akkor perpillanat kapcsolatot.Eléggé tepert mindig írt igazából már nyomult is egy kicsit és végül leráztam.Ezzel egy darabig nem is volt semmi próblémám úgy voltam vele hogy jól döntöttem tényleg nem akartam volna semmit,egyszerűen örültem hogy végre nem kell ilyen dolgokkal foglalkoznom.Viszont eltelt egy kis idő és így nyár környékén már gondolkodtam rajta hogy lehet mégse tettem jól amit tettem és adnom kellett volna neki egy esélyt.Most októberben pedig úgy voltam vele hogy ráírok meg kérdezem mi a helyzet vele mert elég sokat rágódtam a témán és úgy gondoltam ha megtudom hogyan viszonyul most hozzám talán majd könnyebb lesz a lelkiismeretemnek.De nem.Beszélünk nem is bunkó de nem olyan az egész mint régen.Amit persze nem is várhatok el hisz több mint fél év eltelt mióta utoljára beszéltünk és én pattintottam le.És egész egyszerűen nem tudom most mit kéne tennem tényleg már nagyon sajnálom ,hogy akkor úgy viszonyultam hozzá és az egész szituáció annyira gáz nem tudom mit kéne tennem ebben a helyzetben.De egyre jobban zavar ez az egész gyomorgörcsöm van már tőle ha rágondolok és úgy érzem nagyon elszúrtam az egészet.

#szerelem #randevú ##boysandgirls ##tanácstalanság
2018. okt. 23. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10,és a 6 még most sem értem.Ne halgassatok rájuk!Egy próbát mindenféleképpen megér ha ráirsz!Nem veszthetsz vele semmit...
2019. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a taktikázás a hülyeség.

Ha megbántad hogy viszautasítottad, tetszik, és érdekel, mondd el neki ha látja hogy már más helyzet van mert túlvagy az előzőn, nem fog félni tőle hogy ugyanúgy jár veled mint már egyszer.

Mert gondolom attól tarthat, de ha érti az okokat akkor nem fog tőle tartani.

Mondjuk ez már régi kérdés, mi lett azóta? :)

2019. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Na mo lett a vege? :D :-)
2020. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!