Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jót jelent, ha a pasi első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót jelent, ha a pasi első randin megcsókol és azzal fejezi be a találkozót, hogy búcsú csókot kaphat-e? Vagy ez már ilyen megszokott náluk?!

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem jót és ez olyan cukcsi is.
2018. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ez túl tolakodó. Az meg gáz, hogy ilyen könnyen adod magad.
2018. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Én sosem adtam csókot egy pasinak sem amikor az első randival végeztünk. Közönséges. Meg az is hogy sok helyen olvasom már az első szex is "megengedett" az első randin... Ja..aztán várják hogy a pasi komolyan vegye őket.

Sosem adtam magam könnyen, és eddig három komoly kapcsolatom volt/jelenleg is van .(3 évesek minimum)

Hadd nyúzza magát érted... De ti tudjátok.. az a baj ma már a srácok sem vesznek minket komolyan..egy ismerősöm mondta, akinek sose volt még csaja, csak futókalandjai hogy ha egy nem enged, megy a másikhoz.

Ha normális srácot akarsz legyél nehezen megszerezhető és nem közönséges.

Puszi.

22/L

2018. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!