Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék? Többi részlet lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Többi részlet lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik,de ,,félek" kimenni vele.Ezelőtt még sosem volt barátom és tartok ettől az egész dologtól.Az elkötelezettségtől,attól h nem lesz annyi időm amit a családommal és itthon lehetek,h a tanulás rovására megy.Tanácsokat szeretnék kérni és h h űzhetném el ezeket a dolgokat a fejemből.

2018. okt. 31. 13:28
 1/1 anonim válasza:
Először is , be lehet úgy osztani az időt hogy mindenre maradjon , másodszor , menny ki vele és meg látod hogy alakul. A fiú nagyon nagy köcsög kell legyen hogy le nézzen vagy ne értse meg hogy még nem volt pasid. Ne félj , probald meg , ki tudja ? Én a mostani barátnőmmel úgy jöttem össze hogy az előtt hogy ki mennyek vele nem is vettem számba.
2018. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!